7900XTX nasıl takilir?

John Worthy

Kilopat
Arkadaşlar bu nasıl takilir? O yandan sarkan yeri takayim mi?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    113,7 KB · Görüntüleme: 53
  • image.jpg
    image.jpg
    122,1 KB · Görüntüleme: 47
Arkadaşlar bu nasıl takilir? O yandan sarkan yeri takayim mi?

Evet takın, 8x3 pin girişleri var. 3 girişede takmalısınız. Ayrıca PSU'dan ne kadar fazla kablo çekerseniz o kadar iyi olur, daha az yük biner. Mümkünse her pine ayrı ayrı 3 kablo çekerek bağlantı yapın. Yoksa 2 tane de olur.

Evet takın, 8x3 pin girişleri var. 3 girişede takmalısınız. Ayrıca PSU'dan ne kadar fazla kablo çekerseniz o kadar iyi olur, daha az yük biner. Mümkünse her pine ayrı ayrı 3 kablo çekerek bağlantı yapın. Yoksa 2 tane de olur.
Hocam hazir sistem aldim oyle yapmislar pek bilgim olmadigindsn ellemedim. GPU taktim onada sukur. Susn icin AMD pismanlik gibi :(

Hocam hazir sistem aldim oyle yapmislar pek bilgim olmadigindsn ellemedim. GPU taktim onada sukur. Susn icin AMD pismanlik gibi :(
AMD'nin pişmanlık olup olmayacağı sizin kullanım amacınıza göre değişir, eğer sadece oyun amaçlı kullanacaksanız AMD ile pişmanlık yaşayacağınızı düşünmüyorum eğer render ve teknolojik özellikler gerektiren işler yapıyorsanız pişmanlık duyacaksınız maalesef, o yüzden baştan sistem alırken doğru tercih yapmak önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı