7GB altı oyun önerisi

eee şimdi de 16 olmuşsun, büyüdün mü sen şimdi ?
Çocukluk ile gençlik arasında çok fark var hocam. İnsan bir senede bile değişebiliyor. O zamanlar çocuktum. Şu anda erişkin bir insanın bildiği çoğu şeyi bildiğimi düşünüyorum. Resmi olarak 18 yaşında erişkin sayılıyor fakat resmi olmasa da bazı insanlarda bu farklı olabiliyor. İnsan ergenliğe girdikten sonra çoğu şeyi değişir. Fiziksel görünüm olsun, yüz tipi olsun, düşünme yapısı ve mantık olsun. Benim her şeyde geliştiğim dönem bu dönemdi. O zamanlar sadece sabah akşam zula oynuyordum, şu anda kendimi ve işimi geliştirmeye odaklı çalışıyorum.

Hocam çok sonra yazıyorum ama dying lightta o sistem ile nasıl medium-high ayarlarda o kadar fps alabilmesini planlıyorsunuz? Benim i5 4. Nesil ve r7 m260 lı sistem bile düşük ayarda 20 fps alıyor. İ3 ün ilk serisi bir işlemci ile nasıl o kadar fps alacak?

Bunu hangi kafayla yazdım bilmiyorum.
Sadece işlemciyle mi oynanıyor oyunlar? Söylediğin ekran kartı da GT 1030 kadar etmiyor.

Sadece işlemciyle mi oynanıyor oyunlar? Söylediğin ekran kartı da GT 1030 kadar etmiyor.
Dying light sadece ekran kartı ile mi oynanıyor yani? Etrafındaki npc lerin zombilerin kodlarını işlemci çalıştırıyor haberin olsun. Ekran kartı sadece texure modüllerinin görselliğini yükseltmek için kullanılıyor. Adamım işlemcisi de kötü ekran kartı da rami de. En düşük ayarlarda açar mı diye soracağınıza diyorsunuz ki medium high ayarlarda 50 FPS falan 😂😂😂. Lütfen bir kez daha düşünün.

Dying light sadece ekran kartı ile mi oynanıyor yani? Etrafındaki npc lerin zombilerin kodlarını işlemci çalıştırıyor haberin olsun. Ekran kartı sadece texure modüllerinin görselliğini yükseltmek için kullanılıyor. Adamım işlemcisi de kötü ekran kartı da rami de. En düşük ayarlarda açar mı diye soracağınıza diyorsunuz ki medium high ayarlarda 50 FPS falan 😂😂😂. Lütfen bir kez daha düşünün.
Vay be dostum demek öyle. Teşekkür ederim bilgiler için.

Geri
Yukarı