Çözüldü 7z.exe 0xc0000142 NVIDIA GeForce hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

byAphroo

Centipat
Daha fazla  
Normalde bir çok kez yaptığım şekilde Nvidia Geforce driver güncellemesi yapmak istedim ve karşıma böyle bir hata çıktı. Son zamanlarda bir kaç program yüklemiştim bilgisayarıma onlarla bağlantılı olabilir mi ve nasıl çözebilirim ?

Sürücüyü indirip kurulum için tıkladığımda böyle bir hata alıyorum, tamam dediğimde aşağıdaki görseldeki ekran geliyor.

Kullanıcı adı değiştirmeyi denedim, kullanıcı adımda türkçe karakter yok. (çözmedi)

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    491,9 KB · Görüntüleme: 117
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    469,6 KB · Görüntüleme: 100
Son düzenleme:
Çözüm
Sorunu çözdüm sonunda. Nvidia Geforce dosya konumuna gidip Geforce Experience klasörü içindeki 7z.exe adlı uygulamayı sildim bilgisayarımı yeniden başlattım ayrıca Geforce Experience'i de tekrar yükledim sorunum çözüldü. Yine de teşekkürler @SOKAK_SANATI .
İndirdiğiniz dosya ya bozuk ya da 7ZIP programınız bozuk. İndirdiğiniz dosyayı başka bir program ile ayıklamayı deneyin, WinRAR olabilir. Eğer hala aynı hatayı alırsanız dosyayı başka bir kaynaktan indirmeyi deneyin.

İndirdiğiniz dosya ya bozuk ya da 7ZIP programınız bozuk. İndirdiğiniz dosyayı başka bir program ile ayıklamayı deneyin, WinRAR olabilir. Eğer hala aynı hatayı alırsanız dosyayı başka bir kaynaktan indirmeyi deneyin.
İndirdiğim dosyayı nerede bulabilirim? Zaten hali hazırda 7z programını yüklememiştim ben, her ihtimale karşı sonrasında indirip tekrar kaldırdım dolayısıyla winrarı kullanması lazım. İndirilen dosyayı hangi uzantıda bulabilirim?

İndirdiğim dosyayı nerede bulabilirim? Zaten halihazırda 7Z programını yüklememiştim ben, her ihtimale karşı sonrasında indirip tekrar kaldırdım dolayısıyla WinRAR'ı kullanması lazım. İndirilen dosyayı hangi uzantıda bulabilirim?

7Z programı yüklüyken kurulumu başlatmayı deneyin.

Sorunu çözdüm sonunda. Nvidia Geforce dosya konumuna gidip Geforce Experience klasörü içindeki 7z.exe adlı uygulamayı sildim bilgisayarımı yeniden başlattım ayrıca Geforce Experience'i de tekrar yükledim sorunum çözüldü. Yine de teşekkürler @SOKAK_SANATI .

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı