8.000-11.000 TL laptop önerisi

• Konuyu başlatan Jeos
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 1B
Bütçe
8.000-11.000

İsteklerinizi karşılamıyor AMD işlemcili ve ekran kartlı. Ama bu bütçede alınabilecek en iyilerden ve MSI kalitesi dahil oluyor. Ben bunu öneririm.

Uygun MSI alırsanız inanılmaz iyi olur MSI bakailirsiniz en iyi kalite ve en sağlam donanımı yapan düzgün markalardan ve abim le ablamın PC'si MSI sorun çıktığında ilgilendim bende teknik servis sıkıntısı çıkmadı.
GameGaraj'da çok iyi bir bakıp link atarım.
Hocam bunu 8x2 Dual channelram yapıp 1TB harddisk koyup 9200TL yapıyor.
Flighter 7 modelide evar ama i7 o GTX 1650 Ti ikisi de o 11200TL yapıyor o farka değmez.

Son düzenleme:
Hocam arkadaşın attığı Omen iyi RTX teknolojin olur benim attığım Monster da da i7 var fark o ama Omen daha kalteli olabilir.
Evet, Omen önermiş çoğunluk. Çok teşekkür ederim. 🙂
Monster almayın teknik servise gönderilme oranı yüksek firmalardan biridir. Paranızla eziyet çekersiniz. İlk aydan panelinde sıkıntı yaşadım.
Teşekkürler yorumunuz için. Bununla alakalı şikayetler de çok var gördüğüm kadarıyla. Peki müşteri hizmetlerinden memnun kaldınız mı? Anladığım kadarıyla şans işi Monster. Bir grup çok memnun. Diğer grup da yok alma diyor. Acaba reklam mı?
Ama 800 TL bütçe arttırırsan ROG STRIX çok güzel tadından yenmez ama Omen almanız en iyisi olur aralarından çünkü RTX 2060 var yani daha azz verip i5 almak daha iyi olur.
Rog da çok pahalı geldi ya. Gerçi onu veren insan onu da verir ama. :)

İsteklerinizi karşılamıyor AMD işlemcili ve ekran kartlı. Ama bu bütçede alınabilecek en iyilerden ve MSI kalitesi dahil oluyor. Ben bunu öneririm.
Bilmediğim için soruyorum, markalar gerçekten bu kadar fark eder mi? Ben hep bilgisayar kasası modundayım, ama sanıyorum önemli.
Uygun MSI alırsanız inanılmaz iyi olur MSI bakailirsiniz en iyi kalite ve en sağlam donanımı yapan düzgün markalardan ve abim le ablamın PC'si MSI sorun çıktığında ilgilendim bende teknik servis sıkıntısı çıkmadı.
GameGaraj'da çok iyi bir bakıp link atarım.
Hocam bunu 8x2 Dual channelram yapıp 1TB harddisk koyup 9200TL yapıyor.
Flighter 7 modelide evar ama i7 o GTX 1650 Ti ikisi de o 11200TL yapıyor o farka değmez.
Çok teşekkür ederim, bol ayrıntılı oldu. 😀
Sanıyorum o kadar araştırma yaptım, yeni alacak arkadaşlar da aynı araştırmayı yapıyordur. Ama nedense bu Omen serisi çok sık karşıma çıkmadı.
Ama Omen önerisi de çok geldi.

Excalibur öneren var mı peki? G900 dediler, ekranı küçük. Bir de marka varsa tabi Casper de çok tavsiye etmezdim ben. Hala aynı mı?
Monster de problemli sanıyorum.

Evet, Omen önermiş çoğunluk. Çok teşekkür ederim. 🙂

Teşekkürler yorumunuz için. Bununla alakalı şikayetler de çok var gördüğüm kadarıyla. Peki müşteri hizmetlerinden memnun kaldınız mı? Anladığım kadarıyla şans işi Monster. Bir grup çok memnun. Diğer grup da yok alma diyor. Acaba reklam mı?

ROG da çok pahalı geldi ya. Gerçi onu veren insan onu da verir ama. :)

Bilmediğim için soruyorum, markalar gerçekten bu kadar fark eder mi? Ben hep bilgisayar kasası modundayım, ama sanıyorum önemli.

Çok teşekkür ederim, bol ayrıntılı oldu. 😀
Sanıyorum o kadar araştırma yaptım, yeni alacak arkadaşlar da aynı araştırmayı yapıyordur. Ama nedense bu Omen serisi çok sık karşıma çıkmadı.
Ama Omen önerisi de çok geldi.

Excalibur öneren var mı peki? G900 dediler, ekranı küçük. Bir de marka varsa tabii Casper de çok tavsiye etmezdim ben. Hala aynı mı?
Monster de problemli sanıyorum.

Casper Monster'dan daha kötü. Hiç bulaşmayın. Laptoplarda optimizasyon, ısınma, teknik destek, malzeme kalitesi konusunda evet markalar çok fark ediyor.

HP Omen veya MSI alın. Ben MSI olanı öneririm ama ikisi de üzmez.

Casper Monster'dan daha kötü. Hiç bulaşmayın. Laptoplarda optimizasyon, ısınma, teknik destek, malzeme kalitesi konusunda evet markalar çok fark ediyor.

Tamamdır, çok teşekkürler. Bir hayli eleme yaptım seçeneklerde. Çok faydalı oldu. Artık indirime göre marka ve önerilerden ilerlerim.

Evet firmanın kaliteli bir teknik servis hizmeti var bu güzel ve önemli bir şey , Monster'ı öne çıkaran özelliklerinden birisi budur. Lakin bir markayı marka yapan asıl şey her cihazının teknik servis görmesi değildir teknik servise verilmelik durumun hiç yaşanmamasıdır. MSI'a bak ASUS'a incele aradaki kalite farkını görürsün.

Geri
Yukarı