8.000-12.000 TL dizüstü bilgisayar önerisi

GRBreakpoint

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Bir arkaşımın yeğeni için bu akşam dizüstü bilgisayar alınacak. Bana sordu ben de forumda konu açmayı uygun gördüm. Bu bütçe aralığında ne önerebilirsiniz? Kullanım olarak spesifik bir amaç olmayıp Karma kullanım olacak (oyun-ödev-word/excel-tarayıcıda gezinme vs.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe yeterse:
Yetemezse:

Yukarıda arkadaşlar sıfır laptoplar önermişler özellik olarak bu ilandakiyle karşılaştırabilirsin.Laptop benim,1 yıl daha garantili,ekranı 17.3 inch ve rami 2x8 gb yaptım.1650ti 3050'den daha iyi bir ekran kartı laptopta.Düşünürsen fiyatta da bişeyler yaparım.

Yukarıda arkadaşlar sıfır laptoplar önermişler özellik olarak bu ilandakiyle karşılaştırabilirsin. Laptop benim, 1 yıl daha garantili, ekranı 17.3 inch ve RAM'i 2x8 GB yaptım. 1650 Ti 3050'den daha iyi bir ekran kartı laptopta. Düşünürsen fiyatta da bir şeyler yaparım.

1650 Ti 3050'den daha iyi değil DLSS olmadan arada ufak bir farkla 3050 daha iyi DLSS olunca fark iyice açılıyor.
Bir arkaşımın yeğeni için bu akşam dizüstü bilgisayar alınacak. Bana sordu ben de forumda konu açmayı uygun gördüm. Bu bütçe aralığında ne önerebilirsiniz? Kullanım olarak spesifik bir amaç olmayıp Karma kullanım olacak (oyun-ödev-word/excel-tarayıcıda gezinme vs.)

Bütçeniz artarsa HP Pavilion var RTX 3050 R5 5600h 8 GB RAM 256 GB SSD bir arkadaşım daha yeni mağazadan13.5k civarına aldı ve laptop cidden kaliteli 2021 serisinde ısınma sorununu çözmüşler oyunda buz gibiydi makine.

Geri
Yukarı