8.000-9.000 TL Laptop Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Poker1223
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 2B
P

Poker1223

Ziyaretçi
Bu 2 laptop arasında kaldım. Çoğunlukla mühendislik için kullanacağım, arada oyun da oynayacağım. Bunlar haricinde laptop önerirseniz fan sesi, soğutma ve kalınlığı benim için önemli. Önerirken bunlara dikkat ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI çok kaliteli fakat yanlış bilmiyorsam Thin serisi ince olduğundan ısıtması sıkıntılıydı. Bunu iyi araştırın, eğer ki sıkıntı yoksa kesinlikle MSI alın.

Msı ram değiştirme garantiden çıkartır mı?
MSI çok kaliteli fakat yanlış bilmiyorsam Thin serisi ince olduğundan ısıtması sıkıntılıydı. Bunu iyi araştırın, eğer ki sıkıntı yoksa kesinlikle MSI alın.
Ben MSİ seçerdim bide Asus rog zephryus g ga502du var ona bakabilirsin.
Ben testlere bakmıştım GF75 soğutması iyi merak etmenize gerek yok.

Servisi arayıp sormalısınız, bazı yerlerde garantiden çıkmadığı, bazı yerlerde ise çıktığı yazıyor. En net ve en güvenilir bilgiyi teknik servisten alırsınız.

Bu 2 laptop arasında kaldım. Çoğunlukla mühendislik için kullanacağım, arada oyun da oynayacağım. Bunlar haricinde laptop önerirseniz fan sesi, soğutma ve kalınlığı benim için önemli. Önerirken bunlara dikkat ederseniz sevinirim.

DELL G315 al derim hem ekran kartı hem işlemci konusunda diğerinden daha iyi.

Sorunuza cevap olarak tercihim Dell olurdu.

Ancak ben size 2 adet sistem tavsiye edebilirim.

Bütçenizin üst sınırına yakın ve oyun bilgisayarı görünümünde olan bu ürün sizi oldukça mutlu edebilir. Ancak mühendislik konusunda iş bilgisayarı havası yok yani bir iş görüşmesinde çıkartırsanız fazlaca rgb görünebilir. :)

Bu ürün ise fiyat performans ürünü hatta aynısını mühendis eşim için 3 gün önce almıştık. Yakın zamanda da çalıştığı iş yeri sahibinin ricası üzerine de diğer mühendis arkadaşlar için 4 adet benzer özelliklerde laptop aldırmıştım. Ayrıca hepsini de Techburada firmasından almıştım, açıkçası memnuniyet konusunda 5 firma say deseniz onlardan biri kesinlikle bu firmadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı