8.000 TL 1080p 144 Hz Oyunculuk İçin Sistem Toplama

Ölümüne bir markayı savunmaktır fanboyluk.
Fanboyluk bir hayat felsefesidir.
Fanboyluk anlatılmaz yaşanır "de işte o dedigin ben degilim ben intel kullanıcısıyım yıllar'dır bütün işlerimde'de intel kullandım bu zamana kadar ama buna fanboyluk demiyelim biz geleceğe yatırım diyelim bu gün i5 jenarasyonlu bir sistem kurup 15-20 fps fazla alıcam diye yarın bir gün çoklu çekirdek lagzım olduğu zamanlar'da napsın adam tekrar sistem'mi toplasın bakın arkadaşlar sistem dediğimiz şeyi farklı algılıyorsunuz siz sanırım bu adam internet cafe işletmeyecek sadece oyuna hitap etsin yarın gir gün video render yapması gerekecek veya farklı işlemler uygulaması gerekecek ne yapsın tekrardan milyarlarca paramı harcasın varsın 15-20 fps eksik alsın ama uzun ömürlü teknolojiyi yakından takip eden bir sistem ile hareket etsin adam deseki ben mining işlemi yapıcam o zaman adama amd tavsiye edersek evet o yorumuna yakışır bir durum olmuş oluruz belki ama durum öyle değil burada tartışma yaratıp kışkırtıcı sözler kullanmanın anlamı'da yok
15 20 FPS ne demek farkında mısınız ?

15 20 FPS ne demek farkında mısınız ?

ever farkındayım 25 fps alan bir bilgisayar için büyük faktör ama 125fps alan bir sistem için çok aman aman adamı ağlatacak kadar bir durum değil.

3.70 Ghz 20MB 12nm

3.70 Ghz 9MB 14nm

Çekirdek Sayısı :6
İş Parçacığı Sayısı :6

Çekirdek Sayısı :8
İş Parçacığı Sayısı :16

sen bu yukarıda'ki değerlerin farkında'mısın ilk olarak onu bir bilmek gerek bence arada iki markanın çekişmelerini yapmanın bir anlamı yok bence her marka kendi aralarında bir tık daha yukarıda olabilir farklı işlemlerde birbirleriyle yarışıyor'da olabilirler burada istek ve arzu söz konusu

Konu sahibine tek tavsiyem. intel tercih etmelisin 1080p 144hz dediğine göre custom ayarlarda oynacaksın işlemcine iyice yük binecek ve tek çekirdek performansı bariz üstün intel in.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı