8.000 TL bilgisayar toplama

cavoribase

Hectopat
Herkese merhaba, 8000 TL'ye monitör dahil bilgisayar topluyorum. Ekran kartımı MSI GTX 1070 Gaming X olarak belirledim. BF1, Rust, PUBG gibi oyunları oynayacağım sizce belirlediğim ekran kartı bu oyunlara yeterli olur mu? İşlemci olarak Ryzen 5 1500x, 1600x gibi işlemciler buna uyar mı ya da Intel işlemcilere mi yönelmeliyim? Ayrıca bundan farklı olarak bütçeyi aşmayacak şekilde sistem önerilerinize çok çok çok açığım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkürler. Peki monitör illa 2K mı önerirsiniz, 1080p yetmez mi?
Bir de ekran kartı için eklediğiniz sitede 2.929 TL ekran kartı, hepsiburada sitesinde 3.913 TL bu kadar fark niye olabilir ve site güvenilir mi?

Fps oyuncusu iseniz 1080p bir monitör 1070 Tİ ile gayet memnun edici bir performans ile işinizi görecektir. İlerleyen zamanlarda gtx 1080 ve 2k bir monitöre ihtiyaç halinde geçebilirsiniz dilerseniz.
2. sorunuzu görmemişim ona gelirsek site konusunda şüpheye düşmenize hiç gerek yok sosyalde bir çok kişiye aynı sitelerden tavsiye veriliyor ve çok nadiren bir hata çıkıyor. Alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. İçiniz rahat olsun.

Son düzenleme:
Hepsiburada ve Vatan çok pahalıya satıyorlar. Sinerji ve Nanokatalog üzerinden toplamayı düşünüyorum uygun mudur?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı