8.000 TL bütçem var topladığım sistem nasıl?

Bütçe
8.000
Kafamdaki sistemi yazayım 8000-8100TL civarı tutar ama güzel olacağını düşünüyorum.
Ryzen 3600
B450M Mortar Titanum
Gigabyte 2060 Super White
Corsair 275R Airflow White
600W kaliteli bir PSU
Adata D60G RAM 16GB
240GB SSD+1TB HDD

Bir de bu beyaz sisteme beyaz renkte Sleeve kablo seti alabilirsiniz.

Başlıkta belirtiğim gibi performanstan çok göze hitap etmesini istiyorum.
Performans da önemli ama görünüş ön planda.
Önerileriniz nelerdir yoksa liste iyi mi?

Eki Görüntüle 522602

Eki Görüntüle 522606

Görüşleriniz benim için çok önemli.
Aga bak parana yazık etme o paraya yemin ederim daha güzelleri var hazır halde yada daha iyileri toplanır o paraya iptal edebiliyorsan et bence. İstersen ben sana instagram veya WhatsApp tan yardımcıda olurum
Başlıkta belirtiğim gibi performanstan çok göze hitap etmesini istiyorum.
Performans da önemli ama görünüş ön planda.
Önerileriniz nelerdir yoksa liste iyi mi?

Eki Görüntüle 522602

Eki Görüntüle 522606

Görüşleriniz benim için çok önemli.

Bu unlost XV3 ben bayağı bir ekleme yatım ve 8000 TL'nin altından topladığın bilgisayardan tabii ki de daha iyi kime sorsan bu daha iyi der hem ekran kartı, hem işlemcisi, hem anakartı daha iyi RTX 2060 var la içinde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200328_185704_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200328_185704_com.android.chrome.jpg
    85,4 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Aga bak parana yazık etme o paraya yemin ederim daha güzelleri var hazır halde ya da daha iyileri toplanır o paraya iptal edebiliyorsan et bence. İstersen ben sana Instagram veya WhatsApp'tan yardımcıda olurum

Bu unlost XV3 ben bayağı bir ekleme yatım ve 8000 TL'nin altından topladığın bilgisayardan tabii ki de daha iyi kime sorsan bu daha iyi der hem ekran kartı, hem işlemcisi, hem anakartı daha iyi RTX 2060 var la içinde.

Gerçekten çok sevinirim Instagram'dan yardımcı olabilir misiniz
Aga bak parana yazık etme o paraya yemin ederim daha güzelleri var hazır halde ya da daha iyileri toplanır o paraya iptal edebiliyorsan et bence. İstersen ben sana Instagram veya WhatsApp'tan yardımcıda olurum.

Instagram kerim. Krcl.

RX 5700 XT ekran kartı almanız kesinlikle daha iyi olacak hem sabit maaşlı işiniz varsa o RGB parçaları sonradanda yavaş yavaş entegre edebilirsiniz ama bana daha çok siz oyun için toplamıyosunuz gibi geldi.
RX 5700 XT ekran kartı almanız kesinlikle daha iyi olacak hem sabit maaşlı işiniz varsa o RGB parçaları sonradanda yavaş yavaş entegre edebilirsiniz ama bana daha çok siz oyun için toplamıyosunuz gibi geldi.

RX 5700 XT RTX2070 Super'i tokatlayıp 2080'e kafa tutan bir kart tam bir F/P kartı biraz daha bekleyip RX 5700 XT Nitro'da alınabilir.

RX 5700 XT RTX2070 Super'i tokatlayıp 2080'e kafa tutan bir kart tam bir F/P kartı biraz daha bekleyip RX 5700 XT Nitro'da alınabilir.

Ben öğrenciyim staj maaşı ile alacağım şey bir de yayın falan açmayı düşünüyorum performansı ne kadar etkiler acaba

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı