8.000 TL civarı laptop önerisi

Monster iyidir bu bütçede ancak Nitro soğutması bildiğim kadıarı ile bir tık daha iyi diye biliyorum ama monsterlere'de bakıyorum tabii iyisi varken kötüsüne bakmam. Monster'den iyisi yoksa Monster bakarım varsa bakmam.

Siz bilirsiniz Monster alacaksanız Tulpar serisine bakmanızı öneririm Abra serisi sorunlu o yüzden almanızı önermiyorum ama illaki Monster Abra serisinden alacağım derseniz onu alın ne de olsa para sizin.

Bütçe biraz artarsa.
Al işte, daha sayabileceğin bir neden bile yok. Senin söylediğini alsa ve benim tavsiye ettiğimi bir yerde görse ve deneyimlese herhalde sana söyleyeceği sözleri duymak istemezdin.
Monster'ın Abra serisi kalitesiz, berbat malzeme kalitesinden ötürü ısınma sorunu var, anakart yanmasına kadar gidiyor, ayrıca panel ile sorun yaşayan sayısı çok fazla, benim bir arkadaşım bizzat deneyimledi, aldıktan sonra ölü piksel ve ısınma sorunundan dolayı iade etmek zorunda kaldı, bir laptop Csgo gibi bir oyunda 95 dereceye ulaşıyorsa bu laptop sorunludur.

bunu 300 tl ucuza buldum hocam güzel ama I5-10300H almak biraz korkuyorum açıkçası 4600H modeller varken.
Bütçe biraz artarsa.

Monster'ın Abra serisi kalitesiz, berbat malzeme kalitesinden ötürü ısınma sorunu var, anakart yanmasına kadar gidiyor, ayrıca panel ile sorun yaşayan sayısı çok fazla, benim bir arkadaşım bizzat deneyimledi, aldıktan sonra ölü piksel ve ısınma sorunundan dolayı iade etmek zorunda kaldı, bir laptop Csgo gibi bir oyunda 95 dereceye ulaşıyorsa bu laptop sorunludur.
Hocam buna bakabilirim ekstra bir para harcamamam gerek kalmaz bunu alırsam ama şu aklıma geldi bu bütçede 1650TI modeller varken neden bu alınmalı?

Bunu 300 TL ucuza buldum hocam güzel ama i5-10300H almak biraz korkuyorum açıkçası 4600H modeller varken.

Hocam buna bakabilirim ekstra bir para harcamamam gerek kalmaz bunu alırsam ama şu aklıma geldi bu bütçede 1650 Ti modeller varken neden bu alınmalı?

2021 1650'si bulunuyor. 1650 Ti'den daha güçlü.

bunu 300 tl ucuza buldum hocam güzel ama I5-10300H almak biraz korkuyorum açıkçası 4600H modeller varken.

Hocam buna bakabilirim ekstra bir para harcamamam gerek kalmaz bunu alırsam ama şu aklıma geldi bu bütçede 1650TI modeller varken neden bu alınmalı?
Dynamic boost barındırıyor, bu sayede 2020 1650ti performansı veriyor.
Max-Q modeli mi yoksa düz Mobile versiyonu mu?
Bu arada MSI okula dönüş indirimlerini de bekleyeceğim.
60 watt.

Yeni konular

Geri
Yukarı