8.000 TL civarına masa ve koltuk önerisi

Suni deri kullanan markalara yönelirseniz hem temizlemesi kolay olur.

Kaliteli bir şey yok ayrıca kitaplarımı koyacağım küçük bir bölmeside olsa iyi olur.

3500 civarı bir şey var mıdır?

Ben kendim yaptırmıştım koltuk firmasına özel olarak sizinde çevrenizde varsa yaptırabilirsiniz yoksa bu işlerden çok anlamam rahatlığı nasıldır vs araştırmak lazım bir göz gezdiririm yine sizin için.

Son düzenleme:
Kaliteli bir şey yok ayrıca kitaplarımı koyacağım küçük bir bölmeside olsa iyi olur.

3500 civarı bir şey var mıdır?
3.500TL civarına kaliteliyi boşverin, koltuk bulmak imkansız. Suni deri modellere yönelmenizi önermem. Zaten ilerleyen zamanlarda deri dökülüyor ve hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkıyor. Onun dışında suni deri terletir ve yazın inanılmaz rahatsız olursunuz. Masaya ayırdığınız bütçeden biraz kısıp koltuğa ayırmak ilerleyen zamanlar için iyiliğinize olacaktır.

3.500TL civarına kaliteliyi boşverin, koltuk bulmak imkansız. Suni deri modellere yönelmenizi önermem. Zaten ilerleyen zamanlarda deri dökülüyor ve hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkıyor. Onun dışında suni deri terletir ve yazın inanılmaz rahatsız olursunuz. Masaya ayırdığınız bütçeden biraz kısıp koltuğa ayırmak ilerleyen zamanlar için iyiliğinize olacaktır.
Hocam bana kaliteli bir masa ve koltuk lazım önerinizi bekliyorum

Hocam bana kaliteli bir masa ve koltuk lazım önerinizi bekliyorum
Koltuk önerdim zaten hocam. Bu masayı kullanıyorum iş bilgisayarım için. Yanına da böyle bir kitaplık alabilirsiniz.

Masa tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre tercih edilebilecek bir ürün. Marangoza gidip yaptırmak en uygunu oluyor çoğu zaman. Fiyat açısından ve istediğinizi yaptırabilme açısından.

Marangoz ne yazık ki tanıdığım yok o yüzden internetten bakıyorum.

Koltuk önerdim zaten hocam. Bu masayı kullanıyorum iş bilgisayarım için. Yanına da böyle bir kitaplık alabilirsiniz.

Robin Home Dragon Oyuncu Masası Gamer Masa Gaming Bilgisayar Masası Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol şunun gibi bir şey demek istemiştim o kadar büyük olmasına gerek yok kitap kısmının ayrı olarak kitaplığım var sadece erişim kolaylığı olsun diye söylemiştim.

Marangoz ne yazık ki tanıdığım yok o yüzden internetten bakıyorum.

Robin Home Dragon Oyuncu Masası Gamer Masa Gaming Bilgisayar Masası Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol şunun gibi bir şey demek istemiştim o kadar büyük olmasına gerek yok kitap kısmının ayrı olarak kitaplığım var sadece erişim kolaylığı olsun diye söylemiştim.
Marangoz tanıdığınız olmasına gerek yok, herhangi bir marangoza gidip fiyat alabilirsiniz. Onun dışında attığınız masa mesela ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa fazla sallanma yapmayacağını düşünüyorum. Kaliteli bir ürün mü bilemem tabii bunu bakarak anlamak zor fakat önemli olan ihtiyaçlarınızı karşılaması.

Geri
Yukarı