8.000 TL Gaming laptop önerisi

ein3kl

Kilopat

Masaüstü toplamıyorum sürekli hareket halinde bir yaşantım var.

Sizce hangisi alınmalı? Veya daha iyi önerebileceğiniz 8000TL'yi aşmayacak şekilde laptop söyleyebilirsiniz. (MSI aşıyor biliyorum ama Leopard kasa iyi dedikleri için alternatif koydum.)

Bu üçlüden birini almanızı öneririm.

Masaüstü toplamıyorum sürekli hareket halinde bir yaşantım var.

Sizce hangisi alınmalı? Veya daha iyi önerebileceğiniz 8000TL'yi aşmayacak şekilde laptop söyleyebilirsiniz. (MSI aşıyor biliyorum ama Leopard kasa iyi dedikleri için alternatif koydum.)

Attığınız HP mantıklı değil hava kanalı yok.

60 Hz sıkıntı değilse bu iyidir. Bunun bir üst modelini kullanıyorum. Kasa olarak aynı sağ sol 2 tane arkada 2 tane hava kanalı var. Alt tarafında 3te1'i ızgaralı. Withcer 3 oynadım demin güç tasarrufu maksimum fanlar. 60'la başlayıp 70 de durdu derece.

Dosya Ekleri

• Güç tasarrufu.png
    Güç tasarrufu.png
    3,7 MB · Görüntüleme: 24
Bu üçlüden birini almanızı öneririm.

Attığınız HP mantıklı değil hava kanalı yok.

60 Hz sıkıntı değilse bu iyidir. Bunun bir üst modelini kullanıyorum. Kasa olarak aynı sağ sol 2 tane arkada 2 tane hava kanalı var. Alt tarafında 3te1'i ızgaralı. Withcer 3 oynadım demin güç tasarrufu maksimum fanlar. 60'la başlayıp 70 de durdu derece.
Çok fazla CS Go R6 oynadığımdan ekran yenileme hızıda ufakta olsa önemli. Hp 16gb olması ile cazip gelmişti ama ısınma sorunu olacak sanırım. Teşekkür ederim yanıtınız için.

Çok fazla CS:GO R6 oynadığımdan ekran yenileme hızıda ufakta olsa önemli. HP 16 GB olması ile cazip gelmişti ama ısınma sorunu olacak sanırım. Teşekkür ederim yanıtınız için.

Hocam açıkcası hiç görmedim oyunlarda nasıldır ama laptopa dışarıdan bakınca aşağı yukarı belli oluyor. Mesela ASUS TUF'larda öyle yanlar kapalı arka 2 taraf açık ve ızgaraların çoğu kapalı. Keza yukarıdaki HP'de gördüğüm kadarıyla yanlar ve arka kapalı sadece alttaki ızgaralar açık. ne kadar soğutabilir ki?

Hocam açıkcası hiç görmedim oyunlarda nasıldır ama laptopa dışarıdan bakınca aşağı yukarı belli oluyor. Mesela ASUS TUF'larda öyle yanlar kapalı arka 2 taraf açık ve ızgaraların çoğu kapalı. Keza yukarıdaki HP'de gördüğüm kadarıyla yanlar ve arka kapalı sadece alttaki ızgaralar açık. ne kadar soğutabilir ki?
Düzgün bir soğutucu ile sorunu çözülebilir mi?

Geri
Yukarı