8.000 TL laptop önerisi

Acer Aspire Gaming 7 A715-75G Intel Core i5 10300H 8GB 256GB SSD GTX 1650 Linux 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NH.Q99EY.002

8–9 bine bence güzel laptop yok şu an olanlar bu fiyata değmez 11e çıkamıyosan boşver bunu al her ihtiyacını görür ram eklersin 400-500 tlye
dostum adamın bütçesi daha var ve attığın bilgisayar oyuncu bilgisayarı benim attığım ise depolama ve ram konusunda sıkıntı yok aynı zamanda iş bilgisayarı ve ekran kartı kesinlikle pişman etmez mx 450 oyunlar için gayet yeterli bir ekran kartı aynı zamanda senin attığın pc de batarya konusunda da sıkıntılar yaşar
.

Acer Aspire Gaming 7 A715-75G Intel Core i5 10300H 8GB 256GB SSD GTX 1650 Linux 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NH.Q99EY.002

8–9 bine bence güzel laptop yok şu an olanlar bu fiyata değmez 11e çıkamıyosan boşver bunu al her ihtiyacını görür ram eklersin 400-500 tlye
Hocam bu laptobun videolarini izledim kasanin içini acinca esktra ssd disk yuvasi yok göremedim.M2 250 gb kapasite var ne kadar yetecektir?Yeniden M2 alsak oda ekstra para olacak yada ben net bilgiye sahip değilim bu laptop hakkinda.

Hocam bu laptobun videolarini izledim kasanin içini acinca esktra ssd disk yuvasi yok göremedim.M2 250 gb kapasite var ne kadar yetecektir?Yeniden M2 alsak oda ekstra para olacak yada ben net bilgiye sahip değilim bu laptop hakkinda.
dediğim gibi benim attığım pc de sıkıntı yok bağlantı noktalarıda önemli adam eem okuyorum demiş benim attığım 3 usb 1 thunderbolt var ve buda genel olarak laptoplara baktığınızda ortalamanın üstünde

dediğim gibi benim attığım pc de sıkıntı yok bağlantı noktalarıda önemli adam eem okuyorum demiş benim attığım 3 usb 1 thunderbolt var ve buda genel olarak laptoplara baktığınızda ortalamanın üstünde
Bende Acer düşünüyordum fiyat performans açısından fakat 250 m2 ssd slot göremediğim için almadim.Baska model arıyorum fakat bulamıyorum... Malesef

Monster önermem ısınma sorunları yaşamayan yok alanlardan ve dediğim gibi
malzeme kalitesi berbattır ve ısınma aşırı fazla olur
bütçeniz hala 8000tl mi
bekleyin size bir laptop daha önereceğim
Şunu şiddetle tavsiye ederim ekran kartı valorant cs go gibi oyunlarda yüksek ayarlarda bile 150+ fps alır 14 inç olduğundan taşınılabilmesi ve ağırlığı daha iyidir ve genel olarak lenovo thinkbooklar çok fazla tercih edilir aynı zamanda da kalitelidir bu laptop sizi pişman etmez eğer oyuncu laptopu alacak olursanız hem ağırlık hem de pil olarak hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz bunu o yüzden öneririm
.
Oyun için mi alacaksınız laptopu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı