8.000 TL telefon tavsiyesi

cikolatasoslumuz

Centipat
Merhaba arkadaşlar, kendime şarjı rahatlıkla 1 günü çıkartan ve kamerası üzmeyecek ayrıca telefon şarj olurken Max 1 saatte şarj olacak bir telefon arıyorum. Android bir telefon istiyorum. Telefonda fazla oyun oynayan birisi değilim zaten oynadığım oyunları kaldırmayacak telefon yok şu an piyasada. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Oppo Reno serisi ve Realme 7 Pro'yu düşündüm ama 8 bin bütçem varken daha iyi bir telefon bulabilirim diye düşündüm ama karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyrun samsung galaxy s21.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210329_061048_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20210329_061048_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 31
Aslında istediğin tüm özellikleri Android dünyasında şu anda en iyi veren firma Huawei. Kamera şahane, pil ömrü çok iyi, malzeme kalitesi son derece başarılı. Ama kullanacağın telefonda Google servisleri olmayacak, buna alışman gerekecek.

Uğraşamam diyorsan bence geçen senenin iyi bir amiral gemisi telefonu olan Galaxy S20+'ya bakmak isteyebilirsin. Veya Galaxy S20 FE daha uygun fiyata sağlam özellikler sunabilir.

Aslında istediğin tüm özellikleri Android dünyasında şu anda en iyi veren firma Huawei. Kamera şahane, pil ömrü çok iyi, malzeme kalitesi son derece başarılı. Ama kullanacağın telefonda Google servisleri olmayacak, buna alışman gerekecek.

Uğraşamam diyorsan bence geçen senenin iyi bir amiral gemisi telefonu olan Galaxy S20+'ya bakmak isteyebilirsin. Veya Galaxy S20 FE daha uygun fiyata sağlam özellikler sunabilir.
Hocam S20+ benim de aklımda ama şarjı 1 günü rahat çıkarır mı onu bilmiyorum. S20 FE mi yoksa S20+ mı sana göre?

Geri
Yukarı