8.000 TL'ye üst düzey oyuncu kulaklığı önerisi

ebabil3

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar. Oncelikle kablosuz ve kaliteli olmasi benim icin oncelik. Su 3 kulaklik arasinda kaldim ama hepsinin iyi kotu yanlari oldugu icin karar kilamadim. Siz ne onerirsiniz ? Bu 3 model olacak diye bir kaide yok bu arada baska oneriniz varsa alabilirim. Butce olarak maksimum 8bine cikabilirim.

Bilgisayarim alienware oldugu icin yazilimsal olarak alienware olan modelin daha uyumlu olacagini dusunuyorum. Ses desibeli, sarj suresi, frekansi diger iksiine gore bariz daha iyi olsa da tabi ki fiyat olarak da diger ikisine gore net daha pahali. Logitech olanin ozellikleri razer barracuda ya gore daha zayif ama goruntusu hos duruyor. Ne dusunuyorsunuz ?

Merhaba arkadaşlar. Oncelikle kablosuz ve kaliteli olmasi benim icin oncelik. Su 3 kulaklık arasında kaldım. Ama hepsinin iyi kotu yanlari oldugu icin karar kilamadim. Siz ne onerirsiniz? Bu 3 model olacak diye bir kaide yok bu arada baska oneriniz varsa alabilirim. Bütçe olarak maksimum 8bine cikabilirim.

Bilgisayarim Alienware oldugu icin yazilimsal olarak Alienware olan modelin daha uyumlu olacagini dusunuyorum. Ses desibeli, şarj suresi, frekansi diger iksiine gore bariz daha iyi olsa da tabii ki fiyat olarak da diger ikisine gore net daha pahali. Logitech olanin ozellikleri Razer Barracuda'ya gore daha zayif ama goruntusu hos duruyor. Ne dusunuyorsunuz?

Cloud 3 Wireless.
Gpx Wireless.

G733 ve Razer Barracuda'yı aklınızdan çıkarın Dell olan hakkında bir fikrim yok fakat bütçemi daha da zorlarım diyorsan:
Logitech G Pro X 2 Lightspeed Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe G PRO X V2 var fakat zorlayamam diyorsan al geç:

Merhaba arkadaslar. Oncelikle kablosuz ve kaliteli olmasi benim icin oncelik. Su 3 kulaklik arasinda kaldim ama hepsinin iyi kotu yanlari oldugu icin karar kilamadim. Siz ne onerirsiniz ? Bu 3 model olacak diye bir kaide yok bu arada baska oneriniz varsa alabilirim. Butce olarak maksimum 8bine cikabilirim.

Bilgisayarim alienware oldugu icin yazilimsal olarak alienware olan modelin daha uyumlu olacagini dusunuyorum. Ses desibeli, sarj suresi, frekansi diger iksiine gore bariz daha iyi olsa da tabi ki fiyat olarak da diger ikisine gore net daha pahali. Logitech olanin ozellikleri razer barracuda ya gore daha zayif ama goruntusu hos duruyor. Ne dusunuyorsunuz ?
1K daha var git G pro x 2 al. Ne hs 80 Max ne Barracuda yanına yaklaşır.

Cloud 3 Wireless.
Gpx Wireless.
tesekkur ederim. sarj sureleri kisa geldi biraz
G733 ve Razer Barracuda'yı aklınızdan çıkarın Dell olan hakkında bir fikrim yok fakat bütçemi daha da zorlarım diyorsan:
Logitech G Pro X 2 Lightspeed Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe G PRO X V2 var fakat zorlayamam diyorsan al geç:

Neden o ikisini elimine ettiniz hocam ? Corsair lerin batarya sureleri dusuk gosteriyor o kafama takildi

tesekkur ederim. sarj sureleri kisa geldi biraz

Neden o ikisini elimine ettiniz hocam ? Corsair lerin batarya sureleri dusuk gosteriyor o kafama takildi
Hs 80 Max kullanıyorum 60 saat dongle şarj süresi 120 ise Bluetooth, fena kulaklık değil bütçenizi bu kadar acmisken tatmin etmeyebilir

Anladim kullandiniz mi peki bu kulakligi hocam ? hangi yonlerden oneriyorsunuz
Oyunda ses kastiriyor Miki güzel , şarj süresi kesinlikle yetiyor bana konforlu geldi , kulaklık için EQ şart, eq yapmadan kullanınca sesi iyi değil, ses kalitesi konusuna gelirsek , çok daha iyi muadilleri olduğunu düşünüyorum, benimkinde bug vardı yolladım, dongle bağlanmamaya başladı

Geri
Yukarı