8.1 1 Düşük Performans

CanAygun

Hectopat
Merhaba Technopat Ailesi!

8.1 1 Kurulumu yaptıktan sonra bilgisayar önceki hızından daha düşük çalışıyor.

Normal 8.1 kurulu iken 6 saniyede açılan bilgisayar 8.1 1 ile 11 saniyede açılıyor.

Uygulamalardaki performans aynı performans, ama açılış, kapanış vs. yerlerde ağır çalışıyor.

Defrag, virüs taraması, başlangıçtaki programların hepsi kapalı.

Sizce bu neden? Normal 8.1'mi kurmalıyım? Yada önereceğiniz bir çözüm var mı?
Edit:UEFI Kurulum yaptım.

Şimdi oyunlarda,çalıştırdığın uygulamalarda büyük bir performans düşüşü almadı isen 5 saniyeyi arama. Dilersen bir antivirüs yazılımı ile tarat tüm birimleri. Sonra değerlendir.

Windows 8.1'e entegre edilmiş Update 1 isosuyla format at.
Şu an Entegre edilmiş Uptate 1'i kullanıyorum

Şimdi oyunlarda,çalıştırdığın uygulamalarda büyük bir performans düşüşü almadı isen 5 saniyeyi arama. Dilersen bir antivirüs yazılımı ile tarat tüm birimleri. Sonra değerlendir.
Format sonrası;Silkroad, Euro truck simulator 2 oynadım sadece.
Ets 2'deki performans eskisine göre bayağı bir düşük

Başlangıçta açılan programları kontrol edin. Ayrıca iyi bir casus yazılım ile sisteminizi taratın.
Yukarıda belirttim. Başlangıçta hiç bir şey yok.
Avira ile tüm sistemi taradım.

Benim aklıma gelen bir düşünce belkide her ne kadar sürücülerin olsa bile donanımın 8.1.1 ile uyumlu değildir. Buna benzer bir sorunu arkadaşımın bilgisayarında karşılaşmıştık o yüzden söylüyorum. Benim dediğim sadece bir düşünce,ihtimal.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı