8-15 bin TL iPad önerisi

Shindeiru

Zeptopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Huawei matpad 11 kullanıyorum oldukca memnunum görüntü, ses, büyüklük, ekran canlılığı.
Ancak ben bu tableti oyun ve çizim için almıştım, animasyon yapabileceğim güzel bir uygulama bulamadım.
IPad'lerde ki procreate dikkatimi çekti bugün gittim inceledim IPad'leri elime güzel bir hissiyat verdi kasa açısından biraz elime tuhaf geldi ama alışırım.
Ben bir dahaki sene hayırlısıyla mühendislik okuyacağım üstelik resim, animasyon, edit yapıp Instagram, TikTok belirli yerlerde.
Çizim ve editlerimle bir kitleye ulaşmak istiyorum, ayrıca oyun oynayan birisiyim PS4'üm var ancak tabletlerden de oyun oynuyorum.
PUBG, Apex ve genshin.
Üstelik sofrada evde dizi film izleriz biz hep tableti ortaya koyup.
Bana bu aradığım özellikleri rahatlıkla sağlayabilecek bir tablet öneriniz var mı iPad olarak?
Şu anki tabletımı elimde olsa hiç satmam :) ama şartlar. Bir de Android olan tabletlerin uzun ömürlü olmadığını söylediler, iPad alarak da ileride satıp daha iyi modellerine yükselmeyi de düşünüyorum.
Kalem biraz pahalı taksitle halledebilirim klavye ile şu anlık işim yok aciliyeti bu sene içinde onu da yavaş yavaş alırım.
Sizce matepad 11'ı satıp iPad almak mantıklı mı?
Bu anlattıklarımdan yola çıkarsanız sevinirim :)
(iPad Pro alamam bütçem o kadar yok)

Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei matpad 11 kullanıyorum oldukca memnunum görüntü, ses, büyüklük, ekran canlılığı.
Ancak ben bu tableti oyun ve çizim için almıştım, animasyon yapabileceğim güzel bir uygulama bulamadım.
IPad'lerde ki procreate dikkatimi çekti bugün gittim inceledim IPad'leri elime güzel bir hissiyat verdi kasa açısından biraz elime tuhaf geldi ama alışırım.
Ben bir dahaki sene hayırlısıyla mühendislik okuyacağım üstelik resim, animasyon, edit yapıp Instagram, TikTok belirli yerlerde.
Çizim ve editlerimle bir kitleye ulaşmak istiyorum, ayrıca oyun oynayan birisiyim PS4'üm var ancak tabletlerden de oyun oynuyorum.
PUBG, Apex ve genshin.
Üstelik sofrada evde dizi film izleriz biz hep tableti ortaya koyup.
Bana bu aradığım özellikleri rahatlıkla sağlayabilecek bir tablet öneriniz var mı iPad olarak?
Şu anki tabletımı elimde olsa hiç satmam :) ama şartlar. Bir de Android olan tabletlerin uzun ömürlü olmadığını söylediler, iPad alarak da ileride satıp daha iyi modellerine yükselmeyi de düşünüyorum.
Kalem biraz pahalı taksitle halledebilirim klavye ile şu anlık işim yok aciliyeti bu sene içinde onu da yavaş yavaş alırım.
Sizce matepad 11'ı satıp iPad almak mantıklı mı?
Bu anlattıklarımdan yola çıkarsanız sevinirim :)
(iPad Pro alamam bütçem o kadar yok)
Ipad almak da mantıklı ancak sofra vs. işleri için Macbook'da düşünebilirsiniz.

Çizim işleri onda da oluyor diye biliyorum (emin değilim.)

Ipad almak da mantıklı ancak sofra vs. işleri için Macbook'da düşünebilirsiniz.

Çizim işleri onda da oluyor diye biliyorum (emin değilim.)
İpad air 5 almak mantıklı mı? İleride vazgeçersem bıkarsam o zamana kadar zamlanır diye düşünüyorum hasarsız kullanırsam tertemiz güzel bir fiyata satıp laptop alırım diye düşündüm çizimlere de orda da devam ederim? İpad air ve ipad 10(2022) arasında gidip geliyorum
İpad 9. nesil kullanıyorum. Memnumum. Son çıkan 10. nesiller de güzel duruyor.

Ve bence Apple ekosistemine geçmek mantıklı olur.
Editlerde oyunlarda güzel bir performans ve ileride güzel bir fiyata satabileceğim birşey olur hem ancak işte 15k 1 tablete versem kalem? 2.5k.. İpad 10 alırsam cebime kalem parası kalıyor

iPad Air 5 almak mantıklı mı? İleride vazgeçersem bıkarsam o zamana kadar zamlanır diye düşünüyorum hasarsız kullanırsam tertemiz güzel bir fiyata satıp laptop alırım diye düşündüm çizimlere de orada da devam ederim? iPad Air ve iPad 10(2022) arasında gidip geliyorum.

Editlerde oyunlarda güzel bir performans ve ileride güzel bir fiyata satabileceğim bir şey olur hem ancak işte 15k 1 tablete versem kalem? 2.5k. iPad 10 alırsam cebime kalem parası kalıyor.

iPad Air 5 çok daha iyi ancak 15k çok fazla bence. Üstelik 256 GB almanız daha mantıklı olacaktır o sebepten 18, 5K gibi bir fiyata denk geliyor. Bence bir tablet için çok yüksek bir fiyat ama siz bilirsiniz.

1667666098627.png

Geri
Yukarı