8+4 GB RAM Birlikte Çalışır mı?

isabela

Kilopat
Ankartımda iki slot var ve 2x4 Hyperx Fury 1600 MHz DDR3 RAM sahibiyim. Letgo'da HyperX Savage 1600 MHz DDR3 RAM buldum. Alırsam uyum sorunu yaşar mıyım? Anakart: H55M-E23.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ankartımda iki slot var ve 2x4 Hyperx Fury 1600 MHz DDR3 RAM sahibiyim. Letgo'da HyperX Savage 1600 MHz DDR3 RAM buldum. Alırsam uyum sorunu yaşar mıyım? Anakart: H55M-E23.
1 Ram'im Hi Level 8Gb 2400 diğer Ram'im 8Gb HyperX Fury 8Gb 2400 uyum sorunu olmadı. Senin de yaşayacağını sanmıyorum.

Farklı belleklerin bir arada çalışması biraz şans işi. Garanti çalışır demem ben hiçbir zaman. BIOS güncelleyip takın. İnancınız varsa üstüne de biraz dua :D

Farklı belleklerin bir arada çalışması biraz şans işi. Garanti çalışır demem ben hiçbir zaman. BIOS güncelleyip takın. İnancınız varsa üstüne de biraz dua :D

Aynı marka bellekler sonuçta. Sadece biri Fury iken diğeri Savage. İkisi de Fury veya Savage olsaydı kesin çalışabilir miydi?

Aynı marka bellekler sonuçta. Sadece biri Fury iken diğeri Savage. İkisi de Fury veya Savage olsaydı kesin çalışabilir miydi?
1 Ram'im Hi Level 8Gb 2400 diğer Ram'im 8Gb HyperX Fury 8Gb 2400 uyum sorunu olmadı. Senin de yaşayacağını sanmıyorum.
Dual Channel olması için ikiside tamamen aynı mı olmalı? Xyperx markalar fakat biri Savage biri Fury.
İkisini de aynı fiyata buldum.

Ben göremedim rica etsem bakabilir misiniz anakartım tek slotta 8GB RAM destekliyor mu?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı