8.500-9.500 TL sistem tavsiyesi

MakeMyDay

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba Technopat Ailesi.

Kullanıcı adımdan anlayacağınız üzere bilgisizim bu konularda.
Tarayıcıda gezerken çok rahat ve konforlu takılabileceğim, istediğim kadar sekme açabileceğim,
YouTube ve Twitch platformlarında olsun çok çok rahat 1080P yayın izleyebileceğim,
League of Legends oyununda hiçbir takım savaşında en ufak bir şekilde kasmayacak bir bilgisayar istiyorum.

Evet farkındayım; sadece League of Legends oynayan ve League of Legends yayınları izleyen birisiyim.
Ama artık çok rahat bir şekilde film, video, yayınlar izlemek istiyorum da aynı zamanda.
Üstelik bu sayede belki yeni oyunlara merak sarabilirim ve aynı zamanda sistemde ekran kartı veya işlemci gibi değişikliklere gitmek istersem, diğer parçaları geride kalmaz ve istediğim ekran kartı veya işlemciyi sisteme ekleyebilirim.

Şimdi ben iki sistem arasında kaldım ve sizden bu iki sistemden hangisini almam gerektiğini ve ya sizlerin benim aklımı çelebilecek gayet de daha iyi olan başka sistem önerilerinize açığım.

Bu iki sistem arasında kaldım:

1-) CYBER-10400F / INTEL i5-10400F / ASUS TUF GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

2-) ModArt PC-MA2 / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS TUF GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Bu iki sistem arasından hangisini almalıyım?
Bu iki sistem yerine sizin önerileriniz nelerdir?

NOT : 12 ay taksitle alacağım.
NOT : Monitör hariç.

Yardımcı olursanız çok minnet duyarım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Technopat Ailesi.

Kullanıcı adımdan anlayacağınız üzere bilgisizim bu konularda.
Tarayıcıda gezerken çok rahat ve konforlu takılabileceğim, istediğim kadar sekme açabileceğim,
YouTube ve Twitch platformlarında olsun çok çok rahat 1080P yayın izleyebileceğim,
League of Legends oyununda hiçbir takım savaşında en ufak bir şekilde kasmayacak bir bilgisayar istiyorum.

Evet farkındayım; sadece League of Legends oynayan ve League of Legends yayınları izleyen birisiyim.
Ama artık çok rahat bir şekilde film, video, yayınlar izlemek istiyorum da aynı zamanda.
Üstelik bu sayede belki yeni oyunlara merak sarabilirim ve aynı zamanda sistemde ekran kartı veya işlemci gibi değişikliklere gitmek istersem, diğer parçaları geride kalmaz ve istediğim ekran kartı veya işlemciyi sisteme ekleyebilirim.

Şimdi ben iki sistem arasında kaldım ve sizden bu iki sistemden hangisini almam gerektiğini ve ya sizlerin benim aklımı çelebilecek gayet de daha iyi olan başka sistem önerilerinize açığım.

Bu iki sistem arasında kaldım:

1-) CYBER-10400F / INTEL i5-10400F / ASUS TUF GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

2-) ModArt PC-MA2 / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS TUF GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Bu iki sistem arasından hangisini almalıyım?
Bu iki sistem yerine sizin önerileriniz nelerdir?

NOT : 12 ay taksitle alacağım.
NOT : Monitör hariç.

Yardımcı olursanız çok minnet duyarım :)
Attığınız CYBER-10400F güzel.

CYBER-10400F güzeldir.
Peki diğeri daha pahalı olmasına rağmen neden CYBER-10400F daha güzel?
Bilgisizliğimden soruyorum. :)
Merhabalar kulanım amacı hangi konuda olacak?
Evet bilgisayarı bir iş için almayacağım. Oyun oynamak, dizi, film, yayın izlemek.
Ama eğer bu yüzden pahalı olanı önermeyecekseniz, yine de pahalı olanı hangi sebeplerden dolayı almalıyım?
Amacın ne olursa olsun 3600 olan sistemi alırdım ben.
Çok kararlısınız üstat. Çoğu kişi diğer sistemi önerdi ama.
Bilgilerinizi paylaşır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı