8.500 TL farkla Note 20'den S23'e geçilir mi?

Nobilium

Hectopat
Daha fazla  
Elimde bataryası yüzünden beni çileden çıkaran, yarım günü bile geçiremediğim ve şarjı su gibi akan Note 20 cihaz var. Alalı 1 sene olmuştur ve ilk fırsatta 5000MAH bir telefon almak istiyordum. Bugün Samsung'un takas kampanyasını öğrendim ve baktığımda S23 çok uygun gibi geldi bana. S23+ daha iyi ama hem stokta yok hem de 14.500TL(yani S23e göre 6000TL daha fazla) ödemem gerekiyor. S23 bataryası istediğim düzeyde değil benim şu an elimdeki cihaz bile 3600 mAh ve yetmiyorken S23 nasıl olur bilmiyorum, S23+ 4700MAH ile daha cazip geliyor. Siz ne dersiniz?

Bu arada fark 7.500tl

Son düzenleme:
Emin degilim ama takasla dusunuyorsan magazalardanda sorgula biri sanki Online ile magaza arasinda 2 3 bin oynuyor demisti en az model farklilik gosterebilir.

Exynos işlemciden dolayı ve güncelleme yiyince kendini zorladığından Note 20 günü geçirtmiyordur. Biraz YouTube üzerindeki batarya dayanıklık testlerini incelemenizi öneririm. Bence alınabilir gibi.

Note 20 güzel telefon ama değiştirme durumunuz varsa değer.
Sonuçta daha verimli bir işlemciye geçiyorsun.
Hocam hiç de güzel değil, annemle ben kullanıyoruz aldığımız günden beri aralıksız sövüyoruz telefona.

S23 batarya verimliliği bakımından iyi bir konumda. Bu yüzden alabilirsin.
s23 mü yoksa s23+ mı peki?

Geri
Yukarı