8.500 TL hazır sisem önerisi

unchine

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Valorant CS:GO oynamak icin kasası ve PSU'su güzel RAM 16 olmak zorunda değil sonradan yükseltmeler yapabilirim. Yaşadığım yerde elektrik kesintileri sıklıkla oluyor.

Merhaba Valorant CS:GO oynamak icin kasası ve PSU'su güzel RAM 16 olmak zorunda değil sonradan yükseltmeler yapabilirim. Yaşadığım yerde elektrik kesintileri sıklıkla oluyor.

Bilindik marka güç kaynağı almayı tercih edin FSP Corsair ASUS gibi ben FSP kullanıyorum koruma ve güvenlik sertifikaları var kalitesiz bir şey almayın.

Hazır istiyorsanız 9.000 TL'den başlıyor...
Ha, illa istiyorum 8.5'a diyorsanız GT 730 var ve bildiğim kadarıyla 10 senelik kart.

Hocam bu sistemi buldum nasılıdır Fire Flux Hazır Sistemleri - inventus

Bilindik marka güç kaynağı almayı tercih edin FSP Corsair ASUS gibi ben FSP kullanıyorum koruma ve güvenlik sertifikaları var kalitesiz bir şey almayın.

Hocam coğu hazır sistemin güç kaynakları kötü markalar bir tek bu sistemin PSU'su güzel.

Monitör dahil sistem satıyorum. Bakmak istersiniz belki.
R9 285 Dual-X OC kutulu ekran kartı.
Xeon X5660 işlemci.
16 GB RAM (8x2)
500GB HDD.
Aerocool 600W VX Plus güç kaynağı (11 ay garantisi var)
4 kırmızı fanlı kasa.
X58 Pro anakart.
144 Hz Samsung LC24RGLFqmxuf kutulu monitör (1 yıldan fazla garantisi vardı. Ara tatilde aldım)
Bu sistemi 8.3K fiyatına satıyorum. İstediğiniz oyunları rahatça oynayabilirsiniz.
Not: Sistemde 8 GB RAM var. 300 TL fark ile 8 daha eklerim. 8300 olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı