8.500 TL hazır sistem önerisi

Oyuncu koltugunuda boş ver ileride bayram falan biriktirir alırız klavye falan var Allah'tan

[
İdare edicegz

Dosya Ekleri

• 1627572330412.png
    1627572330412.png
    13,5 KB · Görüntüleme: 21
GTX 1650 var sistemde? Arkadaş RTX 2060 istiyor.

Konuyu tam olarak okumadığım için bilmiyordum teşekkürler. Mesajımı görmezden gelebilirsiniz ama 8500 TL'ye RTX 2060 nereden bulacak hepsi dahil onu anlamış değilim. Düzenleme yapıyorum indirimleri hesaba katmamışım.

Oyuncu koltugunuda boş ver ileride bayram falan biriktirir alırız klavye falan var Allah'tan

[
İdare edicegz
Oyuncu Koltuğu almak yerine ofis koltuğu alın daha mantıklı ben oyuncu koltuğuda kulandım ofis koltuğuda ofis koltuğunda otururken daha rahat ediyorum. Gidip 2000 tl vereceğime düzgün olanına 700 en az veririm daha iyi bence. Gidip 600 TL'ye oyuncu koltuğu almayın konforsuz diye gördüm.

Oyuncu koltuğu almak yerine ofis koltuğu alın daha mantıklı ben oyuncu koltuğuda kulandım ofis koltuğuda ofis koltuğunda otururken daha rahat ediyorum. Gidip 2000 TL vereceğime düzgün olanına 700 en az veririm daha iyi bence.

Hocam oyuncu koltugu 600 buldum ileride alacagım herkese iyi günler bana yerdım eden herkesden Allah razı olsun by 😀😀

Hocam oyuncu koltugu 600 buldum ileride alacagım herkese iyi günler bana yerdım eden herkesden Allah razı olsun by 😀😀
600 TL'ye satılan oyuncu koltuğunun linki varsa atabilirmsiniz? bende gördüm bir kaç tane ama biraz eleştirilere baktığımda uzun kullanımda sıkıntılar var dediler bilmiyorum hocam almakta kararlıysanız size kalmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı