8.500 TL Laptop Tavsiyesi

Bütçe
8500
Tahmin ediyorum. Monster veya Casper kullanıyorsun. Akraban da kullanıyor olabilir. Değilse; kötü kasa, ısınma sorunları, kötü ekran ve dahası.

Masaüstü bir bilgisayar kullanıyorum ve evet eski serilerde dediğiniz sorunlarla ilgili çok şikayet vardı ama yeni seri ile ilgili hiç şikayete rastlamadım ama konu sahibinin içi rahat etsin bu ürün onun için yeterli olur. İlerleyen zamanlarda 8 GB RAM takviyesi yaparsa tadından yenmez.

Masaüstü bir bilgisayar kullanıyorum ve evet eski serilerde dediğiniz sorunlarla ilgili çok şikayet vardı ama yeni seri ile ilgili hiç şikayete rastlamadım ama konu sahibinin içi rahat etsin bu ürün onun için yeterli olur. İlerleyen zamanlarda 8 GB RAM takviyesi yaparsa tadından yenmez.
Bu modelin ısınma sorunu yok mu ayrıca kasanın içinden cızırtı gelmesinden şikayetçi olan çok mesaj gördüm.

Bu modelin ısınma sorunu yok mu ayrıca kasanın içinden cızırtı gelmesinden şikayetçi olan çok mesaj gördüm.

Daha önce Lenovo laptop kullandım ama bu seriyi hiç kullanmadım. Önerimi kullanıcı yorumlarını göz önüne alarak yaptım.
Bu ürün de arkadaşın yapmak istediği işler için yeterli.
Render içinde oyun içinde yukarıda linkini bıraktığım ürün senin için yeterli olacaktır.

Son düzenleme:
Daha önce Lenovo laptop kullandım ama bu seriyi hiç kullanmadım. Önerimi kullanıcı yorumlarını göz önüne alarak yaptım.
Bu ürün de arkadaşın yapmak istediği işler için yeterli.
Render içinde oyun içinde yukarıda linkini bıraktığım ürün senin için yeterli olacaktır.
Hocam günümüzde üretilen serilerin hemen hepsinin kronik sorunlarından veya yüksek fiyatından şikayet ediliyor. Mesela attığınız Pavilion serisinde de aynı şekilde klavyesinin kalitesiz ve ısınma sorunun olduğundan çok bahsediliyor. Bugünlerde notebook önermek gerçekten zor.

Hocam günümüzde üretilen serilerin hemen hepsinin kronik sorunları veya yüksek fiyatından şikayet ediliyor. Mesela attığınız Pavilion serisinde de aynı şekilde klavyesinin kalitesiz ve ısınma sorunun olduğundan çok bahsediliyor. Bugünlerde notebook önermek gerçekten zor.

Dediğin gibi çoğu seri sıkıntılı çünkü artık kullanıcılar inceliğe ve hafifliğe önem veriyor üreticiler ince ve hafif kasa üretince de ısınma sorunu gibi birçok sorun ortaya çıkıyor.

Acer laptoplar gerçekten sıkıntılı.

Bu sonuca nasıl vardınız? Bir sürü kullanan var ve çoğu memnun, arada ışık sızması sorunu görüyoruz Acer laptoplarda ama kronik bir sıkıntıları yok 2020 modellerinin.
Acer'ı Monster ile karıştırmayın.

Monster'da ben kullanıyorum sıkıntısı yok sadece malzemesi ucuz ama soğutma ve ekran gibi donanımları iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı