8.500 TL laptop önerisi

caglaroncu

Femtopat
Daha fazla  
Abilerim, ben pek bilgisayardan anlamıyorum.
8.500 TL bütçe var. Ben yazılımda da uğraşmak istiyorum, oyun da oynamak istiyorum.
Bilgisi olan var mıdır?

Pek.

Ben 1 yıldır AN515-54 kullanıyorum. O laptopun özelliklerinden neredeyse 1.5 kat daha düşük. Hiçbir şey yaşamadım. Hem o Ryzen işlemci. Daha az ısınır. Hem 16 GB RAM. Üstüne 256 GB SSD. Yani karar senin tabii ki. Ama bir sıkıntı çıkmaz.

Acer'dan şaşmamak gibi bir durumdayım şu.

Ben 1 yıldır AN515-54 kullanıyorum. O laptopun özelliklerinden neredeyse 1.5 kat daha düşük. Hiçbir şey yaşamadım. Hem o Ryzen işlemci. Daha az ısınır. Hem 16 GB RAM. Üstüne 256 GB SSD. Yani karar senin tabii ki. Ama bir sıkıntı çıkmaz.

Acer'dan şaşmamak gibi bir durumdayım şu an

Acer'dan şaşmamak gibi bir durumdayım şu an.

Peki şey diyeceğim Ryzen 4600H olan işlemcili bir sistem le Intel i5 10300H sistem arasında FPS ne kadar olur acaba çok fark var mı iki işlemci arasında çünkü laptop ta işlemci bazında AMD fazla önermiyorlar Intel'den şaşma diyorlar da

Son düzenleme:
Abilerim şöyle bişi var

Bütçe 9k üstünü aşmaz. Bu fiyata bu monster dan başka bişi alınır mı(ssd ve ram iyi diye düşündüm)
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...bilir-bilgisayar-nh-q9hey-005-p-HBV00000YDN4I bu bahsettiğin bilgisayar mı mantıklı yoksa
https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-6-3/ bu bilgisayar mı?

Abilerim şöyle bir şey var.

Bütçe 9K üstünü aşmaz. Bu fiyata bu Monster'dan başka bir şey alınır mı(SSD ve RAM iyi diye düşündüm)

Bence Monster alma yani ben kullanıyorum iyi ama yine de Acer daha kalitelidir.

Monster olarak bunu öneririm: Monster Abra A5 V16.6.1 Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Abilerim şöyle bir şey var.

Bütçe 9K üstünü aşmaz. Bu fiyata bu Monster'dan başka bir şey alınır mı(SSD ve RAM iyi diye düşündüm)

Hocam bakın. Bu hem 9000 hem de üstüne GTX 1650 modeli var. Benim attğım Acer modelde ise 1650 Ti var ve 8500 TL. Acer daha kaliteli hem. Ve hiçbir farkları yok. Acer daha güçlü, daha ucuz ve malzeme olarak daha kaliteli.

Bütçe 9K üstünü aşmaz.

Şu anda piyasadaki en iyi F/P cihazlardan olabilir.

Hocam bakın. Bu hem 9000 hem de üstüne GTX 1650 modeli var. Benim attğım Acer modelde ise 1650 Ti var ve 8500 TL. Acer daha kaliteli hem. Ve hiçbir farkları yok. Acer daha güçlü, daha ucuz ve malzeme olarak daha kaliteli.

Kesinlikle katılıyorum.

Bakın bu arkadaşınki de güzel. 100 TL farkla daha güçlü bir işlemci. SSD farkı var ama birazcık. Hangisini tercih ederseniz.
bu bilgisayar araştırmalarıma göre 60hz imiş. Ne yapsam bilemedim.

bu ve o monster üstünde durucam sanırım. Acer çok önerdin :)
Galiba en ideali ve mükemelli bu.
60hz biraz az değil mi?
Bence Monster alma yani ben kullanıyorum iyi ama yine de Acer daha kalitelidir.

Monster olarak bunu öneririm: Monster Abra A5 V16.6.1 Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
bu bilgisayarlar hep 60hz ama az değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı