8-9 bin TL monitör dahil sistem önerisi

393654

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar, arkadaşım için hazır sistem bakıyoruz. Bütçe 8000-9000 TL ve 2. el istemiyor. Bütçeye monitör dahil. Sistemle birlikte gelmek zorunda değil monitör. Oyun için kullanılacak. Şimdiden teşekkürler.

Hocam bu bütçeye sıfır kasa çok zor. He bir de monitör dahilse imkansız. Ya 2. el alacaksınız ya da bütçeyi yükselticeksiniz.

Merhaba, arkadaşım için hazır sistem bakıyoruz. Bütçe 8000-9000 TL ve 2. el istemiyor. Bütçeye monitör dahil. Sistemle birlikte gelmek zorunda değil monitör. Oyun için kullanılacak. Şimdiden teşekkürler.

Maalesef bu bütçede alabilecegi Max sistem apudur.
SSD kısmı 500 GB kesinlikle yapılmalı.
İleride bu sisteme ekran kartı takılabilir ama şu anlık işini güncel oyunlarda 1080p Low ayarlarda +60 FPS akıcı oynatır.

Fazka iddiali bir cümle.

R5 3400G kullanıyorum gerekli performans, FPS arttırma ayarlarıyla 1080p de 60FPS altında hiçbir oyunda almadım. Ayar oyundan oyuna değişiyor. Bundan yola çıkarak böyle iddialı bir cümle kurdum.
Bende pek APU öneren biri değilim. Kısa vadede böyle düşük bütçelerde ileride ekran kartı takma şartıyla öneriyoruz. 6K ya bunu alsa biraz vakit geçti mi RX 6400 bile koysa sisteme gene APU'ya göre fazlasıyla kat kat tatmin eder ama bu bütçede maalesef başka seçenegimiz yok.

Hocam bu bütçeye sıfır kasa çok zor. He bir de monitör dahilse imkansız. Ya 2. el alacaksınız ya da bütçeyi yükselticeksiniz.
Bu fiyata sıfır hem de oyun için hem de monitör dahil imkansız hocam bu ekonomide ancak ikinci el bakmalısınız.
Ben de arkadaşıma dedim sıfır iyi bir şeyler çok zor bulursun diye ama 2. el hiç istemiyor. Toplama al dedim montajını yapamam burada monte edecek kimse yok diyor.

Maalesef bu bütçede alabilecegi Max sistem apudur.
SSD kısmı 500 GB kesinlikle yapılmalı.
İleride bu sisteme ekran kartı takılabilir ama şu anlık işini güncel oyunlarda 1080p Low ayarlarda +60 FPS akıcı oynatır.
Arkadaşıma atmıştım bu sistemi, belki dün 9000 TL'ye satılan 2060'lı sistem gibi indirimli bir kasa vardır diye son bir sorayım dedim forumda. Teşekkür ederim hepinize.

R5 3400G kullanıyorum gerekli performans, FPS arttırma ayarlarıyla 1080p de 60FPS altında hiçbir oyunda almadım. Ayar oyundan oyuna değişiyor. Bundan yola çıkarak böyle iddialı bir cümle kurdum.
Bende pek APU öneren biri değilim. Kısa vadede böyle düşük bütçelerde ileride ekran kartı takma şartıyla öneriyoruz. 6K ya bunu alsa biraz vakit geçti mi RX 6400 bile koysa sisteme gene APU'ya göre fazlasıyla kat kat tatmin eder ama bu bütçede maalesef başka seçenegimiz yok.
RDR2'yi veya Cyberpunk2077'yi 1080P 60+ FPS oynatabiliyor mu dene bakalım :).

Yeni konular

Geri
Yukarı