8-9 bin TL sistem önerisi

1080p 144hz IPS monitör 1500 TL'ye alınabiliyor. Güzel modeller var.

Oyun için mi kullanacaksınız? Hangi oyunları oynayacaksınız?

Bu sistemin işlemci ve ekran kartı dışındaki bileşenleri müthiş değil ama seni idare eder. Monitörü de ona göre ayarlarsın. En azından FPS konusunda kanser olmazsın.

Battlefield 2042'nin henüz RTX 2060 ile test videoları yok. Fakat Battlefield 5'te çok güzel performans veriyor. Ona bir bakın isterseniz.

Şunu da tavsiye ederim.
Bende bunu öneriyorum şuan en uygun sistemlerden
Bu sistemin işlemci ve ekran kartı dışındaki bileşenleri müthiş değil ama seni idare eder. Monitörü de ona göre ayarlarsın. En azından FPS konusunda kanser olmazsın.

Battlefield 2042'nin henüz RTX 2060 ile test videoları yok. Fakat Battlefield 5'te çok güzel performans veriyor. Ona bir bakın isterseniz.
sistem güzel ama PSU kötü önde sadece bir adet fan var

gaming.gen garanti süreciyle ilgili pek iyi yorumlar almadım ürünü sattıktan sonra aradan çekiliyorlar o yüzden pek güvenemiyorum açıkçası 1660 superli sistemler var mı önerebileceğiniz 10k kasa bütçemi aşıyor

gaming.gen garanti süreciyle ilgili pek iyi yorumlar almadım ürünü sattıktan sonra aradan çekiliyorlar o yüzden pek güvenemiyorum açıkçası 1660 Super'li sistemler var mı önerebileceğiniz 10k kasa bütçemi aşıyor

Hocam Gaming.gen TR'den almaz iseniz alacağınız ekran kartı performansı düşüyor. 9.3K ya alın RTX 2060'lı sistem bence Gamig.gen TR'den.

Yeni konular

Geri
Yukarı