8-9 bin TL Sistem Önerisi

Bütçe
8000-9000

atesomerfaruk52

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Çok sık Silkroad oynuyorum yani aynı anda 120-130 tane çar oyun arkada açık oluyor ve kasılıyor ama aynı zamanda oyunlar açıkken önde de CS, PES gibi kasmadan oyun oynamak istiyorum. 8-9 bin TL bütçem var. Ekran kartı 2. el olabilir sorun yok. Sağlam bir sistem tavsiyesi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet güçlü, tam size hitap eden bir sistem oldu. RAM 32 GB, 8 fiziksel 16 sanal çekirdeğe sahip işlemci.

Dosya Ekleri

• 9k.PNG
    9k.PNG
    66 KB · Görüntüleme: 172
Rtx 2070s yerine 2.el 1080ti alsam nasıl olur hocam?
Gayet güçlü, tam size hitap eden bir sistem oldu. RAM 32 GB, 8 fiziksel 16 sanal çekirdeğe sahip işlemci.
İşlemci ram seçimi çok güzel evet ekran kartında 5700 e çok sıcak bakamadım ama hocam sağolasın eline sağlık yine de.

Rtx 2070s yerine 2.el 1080ti alsam nasıl olur hocam?
Bence sisteminizi güncel tutmanız daha iyi olacaktır ama kartın durumu sağlamsa yani madencilik gibi işlerde kullanılmadıysa ve kelepir diyebileceğimiz bir fiyattaysa GTX 1080 Ti almanız çok daha mantıklı olacaktır ama kesinlikle referans model kartları almamanızı öneririm çok fazla ısınıyorlar ve ilerde sorun çıkartmaya meğillidirler.

Bence sisteminizi güncel tutmanız daha iyi olacaktır ama kartın durumu sağlamsa yani madencilik gibi işlerde kullanılmadıysa ve kelepir diyebileceğimiz bir fiyattaysa GTX 1080 Ti almanız çok daha mantıklı olacaktır.
Tam dediğiniz tarzda kelepir bi 1080ti var şu an hedefimde yarın gidip almayı düşünüyorum 2700 tl civarlarında tanıdığım bi kişi tarafından kullanılmış bi kart.Ryzen 3700x güvence sağlar mı bu zamana kadar intel kullandım hep.

Tam dediğiniz tarzda kelepir bi 1080ti var şu an hedefimde yarın gidip almayı düşünüyorum 2700 tl civarlarında tanıdığım bi kişi tarafından kullanılmış bi kart.Ryzen 3700x güvence sağlar mı bu zamana kadar intel kullandım hep.
Evet sağlar tam F/P işlemcisidir ve sizin istediğiniz iş için biçilmiş kaftandır rahatlıkla alabilirsiniz ve eğer isterseniz GTX 1080 Ti'yi ekleyip sisteminizi yeniden düzenleyebilirim.

1080 Ti geçen ekran kartları mevcut.RTX Serisi ileriye dönük 1080 artık eskidi nerdeyse.
Güncellik olarak rtx serisi evet iyi ama araştırdığımda 1080ti tek geçen ekran kartı şu anda rtx 2080ti. Keza rtx 2080 bile düşük kalıyor bazı yerlerde.Güncellik için 4 5 bin tl fazla vermek bana mantıklı gelmiyor.
Evet sağlar tam F/P işlemcisidir ve sizin istediğiniz iş için biçilmiş kaftandır rahatlıkla alabilirsiniz ve eğer isterseniz GTX 1080 Ti'yi ekleyip sisteminizi yeniden düzenleyebilirim.
Evet iyi olur teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı