8-9 saat oynanışa sahip oyun önerisi

furkanharrower

Hectopat
Beni içine çekecek, 7-8 saat üstü oynanışa sahip, verdiğim paranın hakkını verecek oyunlar önermenizi istiyorum, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
The Witcher Serisi Mutlaka öneririm. Şuan Steam de indirimde bakmalısın.
Wolfeinstein The New order, Old Blood, Wolfeinstein 2 bu serileride oynamalısın bence güzel hikayesi var.
Mafia 1 ve 2 öneririm özellikle Mafia 1 sağlam hikayesi vardır. Mafia 3 hikayesi fena değil lakin gameplay biraz sıkıyor aynı görev vs.

Mount&Blade: Warband 7-8 değil 1000 saate kadar yolu var. Sıkıldıkça yeni karakter açıp oynama süreme en az bi' 20 saat daha eklerim. Amacım süreyi arttırmak değil bu arada her karakterde ayrı bir ülke ayrı bir hikaye.

8-9 saat öneri isteyene de Witcher serisi, Skyrim, Mount & Blade: Warband önermek tuhaf cidden :D.

Playstation 4'ünüz var ise Last of US Remastered öneririm. Yoksa BioShock, TitanFall 2.

Edit: Başlık yanlış atılmış, yorum boşa gitti 😆.

8-9 saat öneri isteyene de Witcher serisi, Skyrim, Mount & Blade: Warband önermek tuhaf cidden :D.

Playstation 4'ünüz var ise Last of US Remastered öneririm. Yoksa BioShock, TitanFall 2.

Edit: Başlık yanlış atılmış, yorum boşa gitti [emoji38].
Evet ben biraz Warband ile kafayı bozdum. Yani bu tipte başka bir oyun yok bu kalitede. Steamda yaklaşık 2400 saatim var ve başka oyunlarım da olmasına rağmen bunu oynuyorum :D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı