8-9K monitörsüz PC toplama

Sanırım 3060'ı alacağım herkesin inşaallah olur arkadaşlar. Son bir şey daha soracağım aramızda bilen varsa, sizce yazın vs büyük indirim gelir mi yoksa stok bitmeden hemen satın mı almalıyım?

Hocam ceza yedim o yüzden cevap yazamadım. Ben de arkadaşın attığı gibi bir sistem atacaktım. Benim atacağım olan sistemin sadece SSD'leri daha fazlaydı. Hayırlı olsun.

Arkadaşlar bunu alacaktım, ModArt PC-MA1 / AMD RYZEN 5 3500 / ASUS PHOENIX GTX 1660 SUPER OC 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Stok bitmiş böyle 1660 Super'li bu fiyat'ta PC varsa atabilir misiniz yoksa 2060 lıyı alacağım.
Hocam siz iyi misiniz? RTX 3060'lı bilgisayar öneriyoruz 1660s'li bilgisayarı alacağım diyorsunuz. Aralarında dağlar kadar fark var. RTX 3060 ömrüne yeni başlamış durumda fakat GTX 1660 neredeyse ömrünü tamamlamak üzere. Yaklaşık olarak 1-2 sene sonra GTX 1660s biter. O bütçeye kesinlik ile önermiyorum. Almayın aldırmayın.

Hocam siz iyi misiniz? RTX 3060'lı bilgisayar öneriyoruz 1660s'li bilgisayarı alacağım diyorsunuz. Aralarında dağlar kadar fark var. RTX 3060 ömrüne yeni başlamış durumda fakat GTX 1660 neredeyse ömrünü tamamlamak üzere. Yaklaşık olarak 1-2 sene sonra GTX 1660s biter. O bütçeye kesinlik ile önermiyorum. Almayın aldırmayın.
Abi monitörde alıcağım çok para ediyor 144hz monitör almam lazım en az 2. el güvenmiyorum 15k fazla ediyor.

1920x1080 144hz monitör 1500TL civarı mı ?
Evet hocam o civarlarda. Ayrıca söyediğiniz sistem gibi bir sistemde sıkıntı yaşamış arkadaş. Ekran kartı aynı.

Genel olarak indirimde olur bu tarz ürünler.

Yeni konular

Geri
Yukarı