8 bin TL ekran kartı önerisi

Bütçe
8000
Hocam sıfır arıyorum ve 11k bütçem yok malesef
8k'ya düzgün hiçbir kartı sıfır alamazsınız maalesef. Paranızı ziyan etmek istiyorsanız ise RX 6600 veya Arc 750 dışında mantıklı tercihleriniz yok. Ben olsam Arc 750 alırdım.

8k'ya düzgün hiçbir kartı sıfır alamazsınız maalesef. Paranızı ziyan etmek istiyorsanız ise RX 6600 veya Arc 750 dışında mantıklı tercihleriniz yok. Ben olsam Arc 750 alırdım.
Hocam bende zaten 1 adet ASUS RX6600 var kullanıyorum 2ci bilgisayarım için ekran kartı arıyorum size sormak istediğim bir şey var eğer ben 3K fazla verip RTX 4060 alırsam buna değer mi ana bilgisayar için iyi olur mu RX6600 ile arasıda ki farka değecek mi?

8K'ya düzgün hiçbir kartı sıfır alamazsınız maalesef. Paranızı ziyan etmek istiyorsanız ise RX 6600 veya Arc 750 dışında mantıklı tercihleriniz yok. Ben olsam Arc 750 alırdım.

Hocam müsait olunca soruma cevap verir misin kafamı karıstırıp gittin 😀

Son düzenleme:
Hocam bende zaten 1 adet ASUS RX6600 var kullanıyorum 2ci bilgisayarım için ekran kartı arıyorum size sormak istediğim bir şey var eğer ben 3K fazla verip RTX 4060 alırsam buna değer mi ana bilgisayar için iyi olur mu RX6600 ile arasıda ki farka değecek mi?

Vallaha mesajınızı görmemişim, bildirimi gelmemiş herhalde. 4060 ile %30 bir FPS artışı yaşarsınız ki buna DLSS+FG teknolojileri dahil değil yani bundan 2-3 sene sonra aldığınız FPS 60'ın altına düştüğü zaman bu teknolojileri kullanarak daha uzun süre kullanabilirsiniz kartınızı. Bence değer.

Dostum ikinci el al kartlar kullandıkça eskiyen parçalar değil çok uzun ömürleri var sıfır alacağına 2-3 model üst olsun, ikinci el kutulu, faturalı ve garantili olsun hiçbir farkı olmuyor zaten.

Sahibinden'de biraz gez 8K civarına aklıma model gelmedi yalnız şu an müsait değilim öneri istersen kolayca daha iyi modeller bulursun.

Geri
Yukarı