8 bin TL sistem nasıldır?

Bütçe
8000
RDR 2 6 yıllık bir oyun, GTA 5 ise 11 yıllık farkındasındır umarım. RX 570 ile denk olan RX 480 ile ben bu değerleri alıyorum.
Bütün ayarları geçtim Gelişmiş seçeneklerdeki son seçeneği fullediğimde 1fps alıyor bilgisayar 480 ile mi fulluyorsun sen :D

Bütün ayarları geçtim Gelişmiş seçeneklerdeki son seçeneği fullediğimde 1fps alıyor bilgisayar 480 ile mi fulluyorsun sen :D
Yüksekte desen neyse dicem.

Dediği gibi 8K'ya göre daha iyi bir bilgisayar bulsanız bile Max 1 yıla oda pişman edeceği için gereksiz yatırım olacak. Biraz daha biriktirip sizi minimum 3 - 5 yıl götürecek PC alsanız daha iyi olur.

Oynatsa bile sence tatmin edecek mi veya mantıklı bir yatırım mı olacak?

Hocam 8 bin TL bütçeye ne yapabiliriz dediğim oyunları oynamak istiyorum ileride yukseltebilirim tabii ama ortalama ne yapılır sizce şu an?

İkinci el alacaksın herhalde. Nerede yaşadığını ve Param Güvende ile alıp alamayacağını öğrenebilir miyim?

İstanbul'da yaşıyorum fakat elden almak daha mantıklı çünkü bayramda pcsiz kalmak istemiyorum.

Hocam 8 bin TL bütçeye ne yapabiliriz dediğim oyunları oynamak istiyorum ileride yukseltebilirim tabii ama ortalama ne yapılır sizce şu an?

İstanbul'da yaşıyorum fakat elden almak daha mantıklı çünkü bayramda pcsiz kalmak istemiyorum.

8 bini biraz aşıyor. Anakartı sıfır seçtim. Bir de SSD için dönüştürücü ekledim.

8 bini biraz aşıyor. Anakartı sıfır seçtim. Bir de SSD için dönüştürücü ekledim.

Değerlendireceğim hocam teşekkürler emeğinize sağlık.

8bine pek bir şey öneremem @SadeceYiğit size bulabilir.

-AMD Ryzen 3 3100 3.60GHz

-ASUS GeForce GTX 1650 Super Phoenix OC 4 GB 128bit GDDR6.

-ASUS Prime B450M K 4400MHz (OC) DDR4 soket AM4.

-XPG 16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz.

-Adata 500GB NVMe M.2 SSD

-Vento Gaming kasa + FSP 500W 80+ PSU.
Ocambu bilgisayar nasıl sizce oynatır mı bir şeyler

Son düzenleme:

-AMD Ryzen 3 3100 3.60GHz

-ASUS GeForce GTX 1650 Super Phoenix OC 4 GB 128bit GDDR6.

-ASUS Prime B450M K 4400MHz (OC) DDR4 soket AM4.

-XPG 16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz.

-Adata 500GB NVMe M.2 SSD

-Vento Gaming kasa + FSP 500W 80+ PSU bu nasıl

@Koşira oynatır tüm oyunları düşük-orta ayarda.

Buna ne ekleme yapabiliriz mesela ilerlemesi için yani hangi parçadan geliştirmeye başlamalıyız hocam.

Geri
Yukarı