8 bin TL'ye kadar TWS kulaklık önerisi

ses yüksekliğinide yeterli bulmadım ben alacaklara tavsiye etmem rock metal dinleyecekler razer alsın
ayrıca bass sesinide ayarlayınca diğer sesli çok bozuyor ama anc sine bir şey diyemem çok iyi

Bu kulaklıklar genele hitap etmek için var hocam. Muhtemelen benim kullandığım Sony WF-1000XM4 alsanız ondan da memnun kalmayacaksınız. Yüksek ses ve bass istiyorsanız o zaman Marshall - Skullcandy gibi bu tarz profillere spesifik kulaklık üreten markalara bakabilirsiniz. Yüksek seviye bass ve yüksek ses merakım varsa şahsen hiç kulak içi kullanmazdım. Ben kulak için daha çok dışarda işimi görsün, ANC’si sesleri azaltsın, kütüphanede çalışırken kolaylık sağlasın diye kullanıyorum. Evde özellikle müzik dinleyeceksem de Anker Q30’a geçiyorum.

Bu kulaklıklar genele hitap etmek için var hocam. Muhtemelen benim kullandığım Sony WF-1000XM4 alsanız ondan da memnun kalmayacaksınız. Yüksek ses ve bass istiyorsanız o zaman Marshall - Skullcandy gibi bu tarz profillere spesifik kulaklık üreten markalara bakabilirsiniz. Yüksek seviye bass ve yüksek ses merakım varsa şahsen hiç kulak içi kullanmazdım. Ben kulak için daha çok dışarıda işimi görsün, ANC'si sesleri azaltsın, kütüphanede çalışırken kolaylık sağlasın diye kullanıyorum. Evde özellikle müzik dinleyeceksem de Anker Q30'a geçiyorum.

Kral ben sadece ses kalitesi istediğimi belirtmiştim müzik için kullanacağımı da söyledim sen neden böyle bir şey tavsiye ettin o zaman

Kral ben sadece ses kalitesi istediğimi belirtmiştim müzik için kullanacağımı da söyledim sen neden böyle bir şey tavsiye ettin o zaman

Ses kalitesi farkli bir sey sadece bass ve asiri yuksek ses istemek farkli bir sey cunku. FreeBuds 3 Pro kaliteli bir sese sahip. AirPods Pro 2'de alsaniz muhtemelen memnun kalmayacaksiniz cunku sizin tarziniza uygun uretilen kulak ici fazla yok.

Ses kalitesi farkli bir sey sadece bass ve asiri yuksek ses istemek farkli bir sey cunku. FreeBuds 3 Pro kaliteli bir sese sahip. AirPods Pro 2'de alsaniz muhtemelen memnun kalmayacaksiniz cunku sizin tarziniza uygun uretilen kulak ici fazla yok.
sadece bass gelsin demedim razer kulaklığım tizz ve bass sesleri dengeli bir şekilde yüksek seste başarıyor kulaklık değiştirmeye hiç gerek yokmuş anc de olmasın ama bu kulaklık elimde patladı napıcam bilmiyorum

Geri
Yukarı