8 bin TL'ye kulak üstü kulaklık önerisi

JBL, mainstream olmanın rahatlığıyla "meh" ürünlerini satabiliyor.

Bütçeniz biraz lanet evet. Artırma imkanınız olursa AKG N700nc düşünebilirsiniz.

Ya kafam öyle bir karıştı ki DAC'le mi gezsem Q45 mi aksam Buds 2 Pro mu alsam M50X i de çok seviyorum ama kablo da kısıtlıyor insanı.

Ya kafam öyle bir karıştı ki DAC'le mi gezsem Q45 mi aksam Buds 2 Pro mu alsam M50X i de çok seviyorum ama kablo da kısıtlıyor insanı.

Ben olsam Buds 2 Pro alırım bu durumda. DAC ile gezmek pek pratik olmaz. Q45 alsanız M50X'den sonra gram tat vermez. En azından kulak içi bir kulaklığınız da olmuş olur.

Ben olsam Buds 2 Pro alırım bu durumda. DAC ile gezmek pek pratik olmaz. Q45 alsanız M50X'den sonra gram tat vermez. En azından kulak içi bir kulaklığınız da olmuş olur.

Buds 2 Pro da tatmin etmez herhalde ama madem hiçbir şekilde tatmin olamıyorum bari bir değişiklik olsun diyosunuz mantıklı sanırım öyle yapacağım.

Buds 2 Pro da tatmin etmez herhalde ama madem hiçbir şekilde tatmin olamıyorum bari bir değişiklik olsun diyosunuz mantıklı sanırım öyle yapacağım.
Buds 2 pro'ya alternatif olarak; edifier neobuds pro 2 de düşünebilirsiniz. Balanced armatür ve dynamic sürücülü. Knowles balanced armatür sayesinde bass fre, m/t'nin önüne geçmez. Orta mid'i ve genel tizi çok doğal veriyor. Dynamic sürücü bass fre'ye vurgu yapar. V shaped bir kulaklık değil tam olarak ama ona yakın bir tınısı var. Balanced armatür daha baskın. İmaging (sahne detayı) 3800tlik kulaklığa göre çok beğendim. Uygulamasindan eq'de yapılabiliyor. Ben, 64k'yı çok az arttirdim, tam istediğim gibi oldu.

Geri
Yukarı