8 bin TL'ye oyun ve genel kullanım için kulak içi kulaklık önerisi

Bütçe
8000
Telefonun nedir? Büyük bir fark olmadıkça ekosistem içerisinde almanı tavsiye ederim.

Alabileceğin kulak içi TWS en iyi kulaklık budur.

Telefonun nedir? Büyük bir fark olmadıkça ekosistem içerisinde almanı tavsiye ederim.

Alabileceğin kulak içi TWS en iyi kulaklık budur.

Bu bütçeyi 1.5k aşmış

Yani ama belki de 8K'ya zorlamış halidir bu belli olmaz :).

E tabii ama zorlanarak alıyorsa bence bu bütçeler gereksiz. Mesela Apple kullanıyorsa,

alıp geçebilir ya da iPhone kullanmıyorsa, Samsung kullanıyorsa hiç zorlamaya gerek kalmadan Galaxy Buds 2 Pro alabilir.

Özelliklere bakınca Huawei FreeBuds Pro 3 bence daha iyi ve yazmayı unutmuşum ama çoklu bağlantı benim için olması gereken bir özellik.

Hocam bu şekilde karşılaştırmanız doğru değil ama çoklu bağlantı önemliyse evet alabilirsiniz.

Bu şekilde karşılaştırmak doğru sonuç vermez yani video izlemek lazım ki bu benim attığım kulaklığın rakibi AirPods Pro.

Özelliklere bakınca Huawei FreeBuds Pro 3 bence daha iyi ve yazmayı unutmuşum ama çoklu bağlantı benim için olması gereken bir özellik.
Hiç bir ürünü bu şekilde hele ki kulaklık gibi ürünleri bu tarz sayısal veri içeren sitelerden karşılaştırmayın. Her kulaklığın ne kadar iyi olursa olsun bir ses profili bulunur bu tarz olayları en iyi inceleme yazıları veya videolarından öğrenebilirsiniz. Ek olarak yakınlarınızda Hİfilife mağazsı varsa belki Sennheiser kulaklığı deneme veya en azından görüp inceleme şansınız vardır.

Hifilife | Odyofil, Hi-Fi ve Ses Sistemlerinin Online Adresi Sitenin altında deneyim mağazası olarak nerelerde bulundukları gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı