8 cm kasa içi fan önerisi

ÖzkaN456

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, eski kasama 8 Cm'lik bir fan alacağım(egzoz fanı). İçindeki fanı yağlayıp temizlediğim halde 1 hafta sonra ses çıkarmaya devam ediyor (BIOS ayarını da denedim fakat hiçbir değişiklik yok). Sizce yeni bir fan işimi görür mü? (Bıktım artık seslerden :))

Selamlar, eski kasama 8 Cm'lik bir fan alacağım(egzoz fanı). İçindeki fanı yağlayıp temizlediğim halde 1 hafta sonra ses çıkarmaya devam ediyor (BIOS ayarını da denedim fakat hiçbir değişiklik yok). Sizce yeni bir fan işimi görür mü? (bıktım artık seslerden :))

Fan boyutu küçüldükçe çıkan ses artıyor. Kasanızda eğer başka fanlar var ise 8Cm'lik fanı kullanmasanız da olur diye düşünüyorum.

İşlemci fanı bir de ekran kartı fanı başka yok. Sıkıntı çıkar mı?

Yakın bir zamanda yeni bir sistem toplamayı düşünüyorsanız kasa alarak işe başlayabilirsiniz. Yeni bir kasa sizi rahat ettirir, ileride yeni sistemi bu aldığınız kasaya kurarsınız.

Yakın bir zamanda yeni bir sistem toplamayı düşünüyorsanız kasa alarak işe başlayabilirsiniz. Yeni bir kasa sizi rahat ettirir, ileride yeni sistemi bu aldığınız kasaya kurarsınız.

Hayır maelesef.
O halde egzoz fanı alın çok önemli bir etkiye sahip.

Pazartesi günü alacağım inşallah çözülür.

Geri
Yukarı