8 GB DDR3 1333MHz günümüz için yeterli mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kesinlikle arkadaş uzayda.
Takılmaları görüyorsunuz değil mi hocam? Oynatmiyor yani.

Ben bir şey dedim mi ona açamadığı oyun yok dedim teknik olarak. Lafınızı düzeltin ban yememek için.
Hocam açmak ve yeterli olmak birbirinden farklı kavramlar. Teknik olarak 4gb ram bile yeterli günümüzde ofis ve basit kullanıcı için. Burada sizin kullandığınız kelime tercihinin yanlış olduğunu vurguladım. Herhangi ters ya da kaba bir kelime kullanmadım da. Bence siz yardım edeyim derken yanlış yönlendirme yapmayin. :)

Hocam açmak ve yeterli olmak birbirinden farklı kavramlar. Teknik olarak 4 GB RAM bile yeterli günümüzde ofis ve basit kullanıcı için. Burada sizin kullandığınız kelime tercihinin yanlış olduğunu vurguladım. Herhangi ters ya da kaba bir kelime kullanmadım da. Bence siz yardım edeyim derken yanlış yönlendirme yapmayin. :)

Evet 4 GB sadece internette gezinecekler için gayet yeterli(SSD var ise.). Ben yanlış bir yönlendirme göremedim kusura bakmayın bir daha bir şey yazarken daha dikkatli olun. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı