8 GB RAM - 10. nesil işlemci laptop Dying Light oynatır mı?

Oyun önerilerimi bir çatı altında buraya yazıyorum:
1- M&B Warband
2- Punch Club
3- BF2
4- Mafia 1-2
5- Stardew Valley
6- Prison Architect
7- Don't Starve
8- Hades
9- Hotline Miami 2
10- 60 Seconds!
11- A Telltale Series The Walking Dead
12- AoE serisi
13- Max Payne 1-2
14- AC 1-2-3
15- Serious Sam 1-2
16- Wolfenstein serisinden kaldırdığı kadarını oyna
17- Just Cause 1-2-3
Teşekkürler aslında Mafia 2 oynamak istiyorum fakat satan bir yer bulamadım.

Aslında bende GTA 5 var videoyu izleyince indirebilirim dedim hani videoda çok düşük FPS'ler almıyor fakat mesela videoda Valorant'ta 150 FPS civarı oynuyor fakat ben Valorant'ta en düşük ayarlarda hatta dosya ayarlarından bile düşürsem 80-90 FPS'i geçmez sebebi nedir acaba bunun?
Çift kanal bellek kullanıyor muhtemelen (videodan pek anlayamadım).

Teşekkürler aslında Mafia 2 oynamak istiyorum fakat satan bir yer bulamadım.
Steam'de satılıyor 199 TL'ye. Tabi kuru 10 TL'ye çekti Steam, çok geç kaldın be üstad. Gücün yetmezse korsan olarak da oynayabilirsin. Mafia 2'ye bu devirde 200 TL vermek yürek ister, herkesin gücü yetmeyebilir.

Steam'de satılıyor 199 TL'ye. Tabii kuru 10 TL'ye çekti Steam, çok geç kaldın be üstat. Gücün yetmezse korsan olarak da oynayabilirsin. Mafia 2'ye bu devirde 200 TL vermek yürek ister, herkesin gücü yetmeyebilir.

Aslında Steam'de 199 TL olan Mafia 2 Definitive Edition yani Definitive Edition hali Epic Games'de 16TL şu an fakat definititive Edition halini benim bilgisayar kaldırmayabilir diye almıyorum klasik Mafia 2 şu an ikisinde de satılmıyor sanırım.

Steam'de satılıyor 199 TL'ye. Tabii kuru 10 TL'ye çekti Steam, çok geç kaldın be üstat. Gücün yetmezse korsan olarak da oynayabilirsin. Mafia 2'ye bu devirde 200 TL vermek yürek ister, herkesin gücü yetmeyebilir.

Bir de ben nasıl çift kanal bellek yapabilirim acaba?

Şimdi okudum Steam'de 199TL'ye hem klasik halini hem de Definitive Edition halini alıyormuşuz.

Bir de ben nasıl çift kanal bellek yapabilirim acaba?
Bir tane daha 8 GB ram alarak. Onun için farklı bir konu aç yardımcı olurum.

Korsan indir oyna dostum. Artık çaresiz bıraktılar bizi oyunlar çok pahalı.

Geri
Yukarı