820M Dying Light oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Shenpai

Picopat
RAM
8 GB
Ekran kartı
Geforce 820M
İşlemci
İ5-5200U CPU
GeForce 820M ekran kartı, i5-5200 işlemci, 8 GB RAM ile Dying Light kaldırır mı? Kaç FPS verir, kasma olur mu, akıcı oynanır mı? En düşük grafik ayarlarına alsam nasıl olur?

GeForce 820M ekran kartı, i5-5200 işlemci, 8 GB RAM ile Dying Light kaldırır mı? Kaç FPS verir, kasma olur mu, akıcı oynanır mı? En düşük grafik ayarlarına alsam nasıl olur?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dying Light laptop ekran kartlarını desteklemeyen bir oyun. Ben 1650 ile 15-20 alıyordum bazen 60 bazen 25 oluyordu düzgün çalışmıyordu. Sonra monitör bağladım laptopa ve ana ekranımı laptop ekran kartının bağlı olduğu porta verdim geforce denetim masasında gözüküyor. Ondan sonra sabit 60 alabildim. Eğer monitörün varsa o şekilde oyna daha stabil oluyor.

Dying Light laptop ekran kartlarını desteklemeyen bir oyun. Ben 1650 ile 15-20 alıyordum bazen 60 bazen 25 oluyordu düzgün çalışmıyordu. Sonra monitör bağladım laptopa ve ana ekranımı laptop ekran kartının bağlı olduğu porta verdim GeForce denetim masasında gözüküyor. Ondan sonra sabit 60 alabildim. Eğer monitörün varsa o şekilde oyna daha stabil oluyor.

Ben ilk çıktığı zamanlarda Ultra ayarlarda GTX950M ile 40 50 arası oynadığımı hatırlıyorum garip geldi vallahi.

Geri
Yukarı