8 GB RAM 2666MHz RAM önerisi

Mühendiss22

Femtopat
Daha fazla  
Kinsgton 8 GB RAM 2666MHz RAM aldım fakat taktığımda ekran gitti ve tekrar çıkardığımda düzeldi. Onunda fotoğrafını paylaştım. Aldığım ürünü iade edeceğim, uygun RAM bulursanız linkini atar mısınız? Teşekkür ederim şimdiden.

Dosya Ekleri

• IMG20210108205942.jpg
    IMG20210108205942.jpg
    171,5 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG20210108205612.jpg
    IMG20210108205612.jpg
    194 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG20210108205810.jpg
    IMG20210108205810.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
AMD mi kullanıyorsunuz?
Başka bir RAM ile denemeniz lazım AMD de bu sorunlar çok yaygın olmasa da olabiliyor. Üretici sitesinde test edilen ram modelleri garanti çözüm olur. Fakat şart değil bir çok diğer RAM işinizi görür.

AMD mi kullanıyorsunuz?
Başka bir RAM ile denemeniz lazım AMD de bu sorunlar çok yaygın olmasa da olabiliyor. Üretici sitesinde test edilen ram modelleri garanti çözüm olur. Fakat şart değil bir çok diğer RAM işinizi görür.
Evet AMD bilgisayarım ne yapmam gerekiyor elimde hazırda ram var ama çalışmadı

Evet AMD bilgisayarım ne yapmam gerekiyor elimde hazırda ram var ama çalışmadı
Hocam dediğim gibi deneme yanılma veya üreticinin test ettiği modellerden biri. 2 Slot olduğunu ve ikinciyi sizin eklediğiniz i düşünüyorum. Gelen orjinal RAM in aynısını alın en sağlıklı yol.

1. Slot boş üzerinde ki 2.slotta takılı görünüyor üzerindeki hep ithalatçı var ama teşekkür ederim yardımın için.

Rica ederim hocam bildiğim kadariyla donanım güncelleyip yeni sürüme RAM in uygun olduğuna umut etmek dışında bir şey yapılmıyor. Ayrıca farklı RAM ler kullanmak da bazen sorun yaratıyor. Sadece AMD kaynaklı olmayabilir durum. Bilgiseyar işi değişik sorunlar çıkarabiliyor. Yeni satın aldıysanız iade edin başka bir ürün ile deneyin. RAM iadelerinde 15 gün içinde sorun olmuyor.

Bu gün teslim almıştım. Pazartesi iade edeceğim kargoyla üzerinde ne takılı onu da tam bilmiyorum kasa açıkken bakmak aklıma gelmedi sök tak kurcalamak ta istemiyorum. Üzerindekinin aynısı sağlıklı oluyormuş fakat bulamadım aynısını.

Geri
Yukarı