8 GB RAM ile oynanabilecek oyunlar

Ben 8 GB RAM ile oynancak oyunlar dedim gerisini boş verin.
Siz istediniz. Ekran kartınızı bilmeden bana burada oyun önermemi istiyorsunuz. Kahin değilim ben.

Bütün Valve oyunları.
Bütün GTA serisi.
Bütün Mafia serisi.
Spintires.
Bütün Just Cause serisi.
Asphalt 9 Legends.
Black Mesa.
Euro Truck Simulator 1 ve 2.
American Truck Simulator.
Microsoft Flight Simulator X.
Europa Universalis 4.
Hearts of Iron 4.
Civilization V.
Insurgency.
Rainbox Six Siege.

8 GB Ram ile CoD: Warzone gibi acayip RAM harcayan oyunlar hariç bütün oyunları oynarsın. Sistem belirtmeden kimse tavsiye yapamaz burada.
Ayarları kısarak o oyunu bile 8GB RAM ile sorunsuz oynadım. Çoğu oyun günümüzde 12GB civarı RAM istese de 8GB sistemde de çok sorun yaşatmadan çalışıyor.

Kardeş 8 ile oynayamayacağın oyun yok gerekirse oyun ayarlarını kısarsın yine de oynarsın. Ancak diğer arkadaşların dediği gibi isterse 64GB RAM olsun 5 para etmez bir ekran kartın varsa yine de oynayamazsın.

Siz istediniz. Ekran kartınızı bilmeden bana burada oyun önermemi istiyorsunuz. Kahin değilim ben.

Bütün Valve oyunları.
Bütün GTA serisi.
Bütün Mafia serisi.
Spintires.
Bütün Just Cause serisi.
Asphalt 9 Legends.
Black Mesa.
Euro Truck Simulator 1 ve 2.
American Truck Simulator.
Microsoft Flight Simulator X.
Europa Universalis 4.
Hearts of Iron 4.
Civilization V.
Insurgency.
Rainbox Six Siege.

Hah şöyle. Tamam, çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarında 2080Ti varsa 16GB ramle GTA5'te 200FPS aldığını düşünelim. 8GB ram olsaydı 190FPS alırdın. Bİlmiyor olabilirsin ama doğrusunu da inkar ediyorsun. Sadece RAM belirtilerek oyun önerisi yapılmaz. Ha, illa diyorsan ki ekran kartımı vermeyeceğim, ben sana oyun önerisi yapayım. 1990-2020 arasında çıkan bütün oyunlar.

Arkadaş troll galiba mesaj kasıyor.
Zannetmiyorum, bazıları böyle danışıksız konuşmayı(senli benli) tarz ve karakter göstergesi olarak kullanıyor. Ben prim verilmemesini ve altına mesaj yazılmamasını tercih ederdim. @Samotne Ciasteczka gibi öneride bulunmaz, benimle böyle konuşan ve yardım isteyen birine yardım etmekten kaçınırdım. Uslübu bana çok ters. Benden daha hoş görülü ve sağ duyulu insanlar var. Kibarca sistemini sormuşlar. Yanıt sabit olmuş.
Bence bu hoş görüyü hak eden bir çok canlı var ve bu sıralamada "benim 8 gb ram'im var bana oyun söyle" diyen arkadaş son sıralarda yer alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı