8 GB RAM ne kadar eder?

Mccree

Hectopat
Daha fazla  
Kulladığım laptopta 5 yıllık 8 GB DDR3 1600 MHz RAM var. Bu işin piyasasını öğrenmek istiyorum. Lütfen şu kadar veririm gibi cevaplar vermeyin. Satılık olmadığı için ikinci el bölümüne açmadım konuyu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulladığım laptopta 5 yıllık 8 GB DDR3 1600 MHz RAM var. Bu işin piyasasını öğrenmek istiyorum. Lütfen şu kadar veririm gibi cevaplar vermeyin. Satılık olmadığı için ikinci el bölümüne açmadım konuyu.
200 lirayada var 400 lirayada bu iki fiyat aralığında değişiyor diye biliyorum.

DDR4 2400Mhz 8GB var bende satılık 300 e satamıyorum 1 aylık RAM olduğu halde.
300 lira normal hatta ucuz fiyat alınız yok demek ki yada almayı düşünenler farklı yollara başvuruyor. Benim dedigim fiyat +-30 40 tl farkedebilir.

300 lira normal hatta ucuz fiyat alınız yok demek ki yada almayı düşünenler farklı yollara başvuruyor. Benim dedigim fiyat +-30 40 tl farkedebilir.
Şuan aldığım yerde RAM 411TL öyle düşünün. 350 yazdım 50 TL pazarlık olur dedim en kötü 300 e satacağım. Alıcılar mesaj attı 150 ya da 250 ver dediler. Biride şaka için mesaj atıyor 150 veriyim gerisinde karıya getirim diyor.

Şuan aldığım yerde RAM 411TL öyle düşünün. 350 yazdım 50 TL pazarlık olur dedim en kötü 300 e satacağım. Alıcılar mesaj attı 150 ya da 250 ver dediler. Biride şaka için mesaj atıyor 150 veriyim gerisinde karıya getirim diyor.
Ha oylelerine kesinlikle cevabınız su olsun fiyati en son 325 tldir faturasi herseyi mevcut piyasayi düşürmeyin. Ben yaklasik 5 kişiyi engelledim bilerek bunu yaziyorlar uğraşmayin gercek alıcılar ürünün kalitesini sadece bakarak anlar ve fiyati pek de önemsemez

Kingston RAM birde eski marka ve kaliteli marka. Adamlar Monster ve Dell oyuncu bilgisayarlara takıyorlar aldığım RAM'i. Bende alan olursa satarım olmazsa dediğim gibi vermem.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı