8 GB RAM sanal bellek ayarı

Hatayı tam olarak gösteren bir resim ekler misin belki oradan birşey çıkarabiliriz. Bu düşük bellek uyarısı Windows'un mu yoksa oyunun özel bir hatası mı acaba.

Hata bu.
1588683327442.png

Araştırdım ama net bir cevap bulamadım. Bazıları oyunda ki tüm takım yada ligleri kullandığınız zaman hafızayı doldurup hata verdirdiğini söylüyor. Oyunu oynamadığım için içeriğini bilmiyorum ama oyunda ki içerik arttıkca bu belleği şişirip hataya yol açıyor. Önerim MemReduct kullanıp belirli bir yüzde den sonra RAM'in temizlenmesini sağlayın, belki bu şekilde RAM'i boşaltınca hatayı vermeyebilir ama kesin olarak işe yarar mı bilemem.

Araştırdım ama net bir cevap bulamadım. Bazıları oyunda ki tüm takım ya da ligleri kullandığınız zaman hafızayı doldurup hata verdirdiğini söylüyor. Oyunu oynamadığım için içeriğini bilmiyorum ama oyunda ki içerik arttıkca bu belleği şişirip hataya yol açıyor. Önerim memreduct kullanıp belirli bir yüzdeden sonra RAM'in temizlenmesini sağlayın, belki bu şekilde RAM'i boşaltınca hatayı vermeyebilir ama kesin olarak işe yarar mı bilemem.

Yardımcı olduğunuz için sağ olun deneyeceğim :)
Araştırdım ama net bir cevap bulamadım. Bazıları oyunda ki tüm takım ya da ligleri kullandığınız zaman hafızayı doldurup hata verdirdiğini söylüyor. Oyunu oynamadığım için içeriğini bilmiyorum ama oyunda ki içerik arttıkca bu belleği şişirip hataya yol açıyor. Önerim memreduct kullanıp belirli bir yüzdeden sonra RAM'in temizlenmesini sağlayın, belki bu şekilde RAM'i boşaltınca hatayı vermeyebilir ama kesin olarak işe yarar mı bilemem.

Programın bir zararı var mı bilgisayarıma?

Uygulamayı başlatayım mı yardımcı olur musunuz nasıl kullanılacağını da bilmiyorum.

Son düzenleme:
Yardımcı olduğunuz için sağ olun deneyeceğim :)

Programın bir zararı var mı bilgisayarıma?

Uygulamayı başlatayım mı yardımcı olur musunuz nasıl kullanılacağını da bilmiyorum.

Program RAM'den yer boşaltıp bunu sabit diske yazıyor. Eğer SSD'niz yoksa HDD'yi kullandığı için kısa süreli kasmalar yaşayabilirsiniz. Bir süre kullandım herhangi bir zararını görmedim ama sorumluluk yine de sizin. Programı açın, Dosya kısmından Ayarlar altında Bellek Temizleme'ye tıklayın. Daha sonra Bellek Yönetimi altında Dolduğunda Otomatik Temizle'den yüzde kaç dolunca temizleneceğini seçin. Kapat diyerek çıkın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı