8 GB RAM Takviyesi

Çift kanal yapacak sonuçta en az 10 FPS artar.

Hocam bilmiyorsanız veya eksik biliyorsanız yazmayın veya iddia etmeyin lütfen. Arkadaşı yanlış yönlendiriyorsunuz. 2133 MHz RAM'ın yanına 3200 MHz RAM önerdiniz. Performans artar diye tutturdunuz.

Kağıt üzerinde problem yok gibi görünüyor. Denemeden bilemeyiz. %80 sıkıntı çıkmayacaktır.

Teoride paylaşmış olduğun Hi-Level uyumlu. Gerçekte uyumlu olur mu denemeden bilemeyiz. Piyasada iyi olarak bilinen markalardan da sayılmaz. 2133 Mhz RAM bulmak epey zorlaşmış. Biraz baktım ama iyi markalarda bulamadım.

Hocam bilmiyorsanız veya eksik biliyorsanız yazmayın veya iddia etmeyin lütfen. Arkadaşı yanlış yönlendiriyorsunuz. 2133 MHz RAM'ın yanına 3200 MHz RAM önerdiniz. Performans artar diye tutturdunuz.

Kağıt üzerinde problem yok gibi görünüyor. Denemeden bilemeyiz. %80 sıkıntı çıkmayacaktır.

Fark etmez 3200MHz RAM ileriye dönük olsun diye söyledim.
Yine 2133MHz de çalışır.

Teoride paylaşmış olduğun Hi-Level uyumlu. Gerçekte uyumlu olur mu denemeden bilemeyiz. Piyasada iyi olarak bilinen markalardan da sayılmaz. 2133 MHz RAM bulmak epey zorlaşmış. Biraz baktım ama iyi markalarda bulamadım.

Uyumlu gözüküyor gibi. Sipariş geçeceğim denemeden gerçekten bilemeyiz. Peki uyumlu olmazsa iade şartları nasıl İncehesap geri alır mı?

RAM'ler genelde kesip açılan paketlerde oluyor. Paketi açtıktan sonra sağlam ürünü geri alırlar mı bilemiyorum. Belki öncesinde firmayı arayıp bilgi almakta fayda olabilir.

Geri
Yukarı