8 GB DDR 3 RAM takviyesi

nacimert

Hectopat
Hazırda DDR3 8 GB 1600MHz RAM bulunmakta ek olarak aynı özelliklerde bir RAM alacağım ben çok anlamadığım için uyumlu olur mu? Cevap verebilir misiniz acaba?

1706031754007.png

1706031773926.png

cl11 değerinde hemde. Ben uzun süredir kullanıyorum memnunum
simdi baktım benim takılı ram de cl11 bunu alsam uyumlu olur değil mi Anakartla uyumlu olmazsa diye korkuyorum açıkcası

yani çok fazla önemli değil aslında ama bu şekilde daha net uyumlu çalışır. Yalnız yorumlara bakın bence piyasada Kingston adı altında çakma çok

yani çok fazla önemli değil aslında ama bu şekilde daha net uyumlu çalışır. Yalnız yorumlara bakın bence piyasada Kingston adı altında çakma çok
bu attiginiz sitedeki cakma gibi durmuyor 1.300 tane degerlendirmesi var bir an once almak istiyorum da bilemedim Sizin attiginiza guvendim acikcasi

daha detayli bakinca gordum noname bir urunmus ama sikinti olur mu acaba
Hiç sanmıyorum. 1 hafta test et eğer sorun çıkarırsa o zaman belli olur zaten. siparişi ver. Teslim alır almaz iade talebi oluştur yanlış satın aldım diye. O ara testini yap. Beğenmezsen iade yolla olsun bitsin bence

tamamdir tesekkurler yardiminiz icin

Birde buna bak hocam bu ürün daha doğru gibi. Bende ki bundanmış bu arada şimdi baktım
Bu ürünün 1600mhz olanına bakın. Bu 1333 versiyonuymuş. Görsel bu şekilde olsun yani

Geri
Yukarı