Çözüldü 8 GB RAM'in 6, 9'u kullanılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lvorexn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam dünden beri kafayı yemek üzereyim. DDU ile driverlerimi kaldırıp yeniden yükledim fakat aygıt yöneticisinde 2 tane ekran kartı oluştu. Ben istemiyordum bunu geçtim RAM kullanım miktarı 8 GB'dan 6, 9'a düştü. Ben dün BIOS ayarlarımı sıfırladım ondan olabilir mi veya 2 tane ekran kartı gözüküyor ondan olabilir mi?
İşlemci APU diyenler için daha 2 gün önce PES 2021 sorunsuz girebiliyordum şimdi oyunu başlatınca RAM yetersiz diye hata alıyorum.

Screenshot_1.png

Sistemim: AMD A10-7870k - 8 GB RAM - AMD Radeon R9 280.

Arkadaşlar selam dünden beri kafayı yemek üzereyim. DDU ile driverlerimi kaldırıp yeniden yükledim fakat aygıt yöneticisinde 2 tane ekran kartı oluştu. Ben istemiyordum bunu geçtim RAM kullanım miktarı 8 GB'dan 6, 9'a düştü. Ben dün BIOS ayarlarımı sıfırladım ondan olabilir mi veya 2 tane ekran kartı gözüküyor ondan olabilir mi?
İşlemci APU diyenler için daha 2 gün önce PES 2021 sorunsuz girebiliyordum şimdi oyunu başlatınca RAM yetersiz diye hata alıyorum.

Eki Görüntüle 1100406

2 ekran kartından kaynaklı olma olasılığı var.
Biri entegra olduğu için ona RAM ayırmış herhalde onun Driver'ını kaldırırsan geri gelir RAM.
(Entegranın adı R7 bir de onun driverını silerseniz düzelir ya da iptal edin)

Eki Görüntüle 1100406

VRAM arttırdınızmı

2 ekran kartından kaynaklı olma olasılığı var.
Biri entegra olduğu için ona RAM ayırmış herhalde onun Driver'ını kaldırırsan geri gelir RAM.
(Entegranın adı R7 bir de onun driverını silerseniz düzelir ya da iptal edin)

1625745146734.png

Alttaki ekran kartı güncelleştirmeyle beraber geldi hocam cihaz kaldır diyorum yazılımı sil tik atıyorum yeniden başlattığımda geri geliyor hep.

Dosya Ekleri

• 1625745123491.png
    1625745123491.png
    3,4 KB · Görüntüleme: 28

Geri
Yukarı