Alıcı 8 GB Tek Modül RAM, 1080P Monitör ve Ekran Kartı

FratBycmn

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İSTANBUL/ÜMRANİYE
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
İyi günler yukarıda bulunan ürünlere talibim. Ekran kartı olarak GTX760 üstü ve R9 285 üstü olmak kaidesiyle alabilirim. Teşekkürler.

Usta Evga GTX760 ve 2x4 Gskill 1600 MHz RAM ikisine 740 TL istiyorum.

600 TL. Kutusu ve faturası var fakat iç kutusu yok sadece. Vatan bilgisayardan alındı.

Usta bende ürünü 2.el olarak aldım tam bir sene civarı olmuş faturasında öyle yazıyor. Kullanan kisi üniversiteye gidiyormuş ne kadar kullandı bilmem.İç kutusu da yakın zaman da gelicekmiş. Ne diyorsunuz ?

Usta sıfır olarak 790 TL civarında almışlar. Şu an 820 TL'den fazla fiyat gayet uygun. Zaten 3 sene garantisi var büyük ihtimalle. Diğer şeyleri de tam. Ben oyun oynamadım daha.

Mrb düşünürseniz full kutulu eksiksiz 1 yıl daha garantisi devam eden 23" asus vs239hr ips fullhd hdmı/dvı/vga ve ses çıkışı ürün mevcut. Ankara'danım havale sonrası aynı gün kargo çıkabilirim. Fiyat 450tl.

Mrb düşünürseniz full kutulu eksiksiz 1 yıl daha garantisi devam eden 23" asus vs239hr ips fullhd hdmı/dvı/vga ve ses çıkışı ürün mevcut. Ankara'danım havale sonrası aynı gün kargo çıkabilirim. Fiyat 450tl.
Hocam öğrenciyim fiyat uçuk geldi biraz bana.

Usta sıfır olarak 790 TL civarında almışlar. Şu an 820 TL'den fazla fiyat gayet uygun. Zaten 3 sene garantisi var büyük ihtimalle. Diğer şeyleri de tam. Ben oyun oynamadım daha.
Tam olarak modeli nedir acaba ?

Geri
Yukarı