8 Haziran Savaş Bileti Nasıldır?

Herkes senin gibi takip etmiyor oyun gündemini. Ayrıca Fortnite 8 Haziran'da yeni sezon getirdi, Battle Pass oyunun başından beri var. Oyunu belirtseydin düzgün bir şekilde yardımcı olabilirdim ancak sen hala laf dalaşına giriyorsun benimle. Bu düşünce yapını değiştirmeni öneririm ''sığ'' insan. İyi günler.
Oyun gündemini takip etmeden oyunu oynayan birinin anlamadığı bir sistemi nasıl anlatmayı planlıyorsun,yoksa sadece puan içinmi burdasın. İyi günler.

Battle Royale ?
Herkes senin gibi takip etmiyor oyun gündemini. Ayrıca Fortnite 8 Haziran'da yeni sezon getirdi, Battle Pass oyunun başından beri var. İlk başta oyunu belirtseydin düzgün bir şekilde yardımcı olabilirdim ancak sen hala laf dalaşına giriyorsun benimle. Bu düşünce yapını değiştirmeni öneririm. İyi günler.
Ahhh ahh bana laf sokmaya çalışıyorsun evet çalışıyorum çünkü sende çalışıyorsun ve bu sözünle de özetliyorsun evet. Sende kendine güzel konuşma kalıbını bulmuşsun ve kendini o kalıbı kullanarak elit sanıyorsun beni de cahil olarak adlandırıyorsun gireceğin lgs sınavından 450 aldım benim zamnımda TEOG du. Sen burda "Statüsüz" hayatında 2600 mesajını 5000 bine çıkarmaya çalışarak geçir, Emin ol benim hayat tecrübem ve edindiğim bilgiler senden fazladır sabahtan akşama kadar evde takılıp daha dışarı çıkıp bi işin ucundan tutmayan bi adamın bana laf atması gerçekten çok komik. iyi günler.

Geri
Yukarı