8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@CypIosh aslında benim de annem emekçi kadın. Benim de içimden kutlamak geldi. Neyse toplumun böyle iğrenç kafada olduğunu unutmuşum. Benim hatam. Yapmamam gerekirdi. Durduk yere mguard damgası da yedim. Ne diyeyim hayatınızda mutluluklar.

"Dünyanın yarısını kadınlar oluşturur. Diğer yarısını da onlar yetiştirir"

Aramızda olan, olmayan tüm kadınların, annelerin, ablaların, her kadının 8 Mart dünya kadınlar günü kutlu olsun! Dünyada her şey kadının eseridir. Her hayat kadından başlar. Bu yüzden onların değeri hayatımızda her türlü vardır. Nice kadına şiddetin olmadığı, her türlü şiddetin olmadığı, sevgi dolu bir dünyanın olması dileğiyle...

Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.
Öncelikle Tüm kadınlar Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun ama bir sorun var...
''Her hayat kadından doğar herşey kadın eseridir'' kısmında aklıma şuan sınıfımda bulunan ve azımsanmayacak derecede baskın olan kromozomunuzu verin geberin diyen varlıklar geldi...

Forumdaki ve diğer tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun 💐💐💐

03b8f43a42700f7b0b5128509a10d75c.jpg

Bir instagram profilinde bir internet sitesi vardı.Tıkladım ve şok oldum.Kadınlar tarafından öldürülen erkeklerin anısına bir siteydi ve nasıl öldükleri ne zaman öldükleri gibi şeyler yazıyordu.Çok mutlu olduğum kadar çok da üzülmüştüm.

Emekçi kadınlar günü demek yerine yediremeyip kadınlar günü diyen, aslında kadın erkek eşitliğini istemek adı altında kadınları erkeklerden üstün göstermeye çalışan medyanın çabasına da hayran kaldım.

Ve ben de ekliyorum:
Kadın erkek eşit değildir, kadın ve erkek denktir. Kadının da üstün olduğu yerler var, erkeğin de üstün olduğu yerler var.

Bir Instagram profilinde bir internet sitesi vardı. Tıkladım ve şok oldum. Kadınlar tarafından öldürülen erkeklerin anısına bir siteydi ve nasıl öldükleri ne zaman öldükleri gibi şeyler yazıyordu. Çok mutlu olduğum kadar çok da üzülmüştüm.

Siteyi atabilir misin?

Öncelikle Tüm kadınlar Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun ama bir sorun var...
''Her hayat kadından doğar herşey kadın eseridir'' kısmında aklıma şuan sınıfımda bulunan ve azımsanmayacak derecede baskın olan kromozomunuzu verin geberin diyen varlıklar geldi...
Feministlerin, toplumsal eşitliğin düşmanlarına onlar maalesef. Bundan sonraki mesajlara da cevap veremeyeceğim. Artık nasıl anlarsaniz öyle anlayın. Ben orada annelerimizi ima etmiştim, ama olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı