8 Mbps upload ile kaç bitrate verebilirim?

• Konuyu başlatan rev0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 9B
Terbiyenizi takının derim. Kimseye de sallamıyorum. Sallamak sizin yaptığınıza denir. Ayrıca burada yalan söylemek kolay at bakalım test sonuçlarını .

Kardeşim illa yemin falan mı edeyim. Birisi sana hızını sorduğunda upload hızınımı dersin yoksa download hızınımı ? Upload kısmını okumamışım özetle. Ayrıca 284 mesaj 84 beğeni benimki ise 280 mesaj 262 beğeni. Kimin konuya hakim olduğu kimin kara cahil olduğu ortada.
Yaşın küçük kanın deli akıyor belli :) Sen az önce mesaj ve beğeni sayısını karşılaştırarak değerlendirmede mi bulundun? 😂😂 "Kusura bakmayın yanlış biliyormuşum" desen kimse sana burada bir şey söylemeyecek zaten. Sorun, senin hala artist artist konuşup laga luga yapman. Utanmıyorsun da hala :)

Arkadaşlar kavga etmeyin lütfen ufak bir yanlış anlaşılma oldu ve düzeltildi bende cevabımı öğrendim yazmanıza gerek yok.

8 Upload İle 1080p 60fps Yayın Yapıyorum Dropsuz Şekilde Ve En Minimum Gecikmede Online Oyun Oynarken Ayrıca Arkadada Müzik Açık Ve Discord'da Sohbet Ediyoruz Yaani Ben Bunu Yapıyorsam Sizde Yaparsınız (Upload'ım 7.5 ile 8.1-2 arasında git gel yapıyor ama 8 diyelim işte) Oynadığım Ve Deneyimlediğim Oyunlar: Valorant,Gta5 Online-Single ,Ets Online-Single, Battlefield Serileri-Online Single ,Csgo ,Ats Online-Single, Dirt 4, The Forest Online-Single,Bus Sim18 Single,Among Us ,Consim Online-Single,Asetto Single,Erzurum ,Pubg ,Sabotaj ,Stumble Guys ,Fall Guys ,Toxıkk ,Zula ,Pico Park ,Fishing Planet ,Pompacı Simulator ,Bakery Magnate. Vesaire Vesaireee Çerez Oyunları Saymıyorum :))))

Vdls Altyapı Bu Arada Belirteyim 60 Download Dediğimde Upload

Yeni konular

Geri
Yukarı