24Mbps download ve 4.87Mbps upload ile kaç bitrate verebilirim?

Hali hazırda Superonline kullanıcısıyım. Yaklaşık 3 aydır inanılmaz bir pingim var. Ayrıca binamın etrafında bir kutu yok içinde olabilir mi?

@356463 Yapa'da değilsin. VAE altyapısındasın. Yukarıda attığım Superonline fiber altyapısında bu yüksek upload alabilirsin. Şu an Superonline memnunsan bu geçmeye değer.

Nasıl ya? Direk sitemin girişinde Superonline kutusu var. Türk Telekom kutusu başka sitede.
@Kaptanıno pingin düşük mü yüksek mi? Bina içinde Superonline fiber kutusu var mı? Yoksa MH arayıp öğrenebilirsin.

Çok yüksek. Bazen kullanılmaz oluyor arıyoruz düşürüyorlar ama nüksediyor.

@Kaptanıno şu an kullandığın internet fiber mi? Fiber ise yukarıda attığım paketlerde yüksek upload hızları alabilirsin. Türk Telekom altyapında var ama VDSL2 altyapı bakır bir altyapı hiç tavsiye etmem. Fiber var ise VDSL2'nin yüzüne hiç bakma. Türk Telekom VDSL2'de caddeye koyuyor oradan binalara bakır ile ankastre kutusu koyuyor. Şu an kullandığın fiber ise yüksek upload destekleyen paket olarak tek bunları buldum.

@Kaptanıno şu an kullandığın internet fiber mi? Fiber ise yukarıda attığım paketlerde yüksek upload hızları alabilirsin. Türk Telekom altyapında var ama VDSL2 altyapı bakır bir altyapı hiç tavsiye etmem. Fiber var ise VDSL2'nin yüzüne hiç bakma. Türk Telekom VDSL2'de caddeye koyuyor oradan binalara bakır ile ankastre kutusu koyuyor. Şu an kullandığın fiber ise yüksek upload destekleyen paket olarak tek bunları buldum.

Evet fiber kullanmaktayım. Sanırım 2 altyapı var. Alt komşum Türk Telekom fiber kullanıyor. Arka bahçede sulama borularının saklandığı gibi kapakla kapatılmış üzerinde Superonline F/o yazıyor. Ancak Türk Telekom‘un yakın çevrede gördüğüm tek kutusu 800-900M uzakta 3 site ilerimizde. Alt komşum nasıl kullanıyor anlamadım :/

@Kaptanıno onu bilmiyorum fakat Türk Telekom altyapısı yerine başka altyapı varken TT altyapısı kullanmak pek mantıklı değil. Yukarıdaki paketler işini göreceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı